ساعت هوشمند هیبریدی چیست؟

 • 23 تیر 1399
 • 0 نظر
 • admin

درباره ساعت هوشمند هیبریدی

 

ما در زمانه جالبی زندگی می کنیم. این فناوری چنان پیشرفته شده است .وسایلی که در سریال های اصلی استار ترک تی وی (و حتی اسپینوف های آن) استفاده می کردند ، اکنون به عنوان یک ساعت ماشین حساب دهه 80 منسوخ شده به نظر می رسند.

باید ساعت هوشمند را بررسی کنیم تا ببینیم در چند دهه تا چه حد پیشرفت کرده ایم.با این وجود ، برای  همه ابزارهای جالب و طراحی آینده نگر ، ساعتهای هوشمند نتوانستند تصور اکثر جامعه را به خوبی جلب کنند.دلایل زیادی برای آن وجود دارد، اما ساده ترین توضیح ممکن است فقط این باشد که افراد می خواهند ساعتی را استفاده کنند که نگاه کند ، احساس کند و رفتار کند. هر کس نمی خواهد در یک اثر علمی تخیلی زندگی کند حتی وقتی که ناگزیر آینده به حال تبدیل می شود.

ساعت هوشمند هیبریدی ساعتی است که ضمن حفظ زیبایی یک ساعت آنالوگ سنتی ، ویژگی های متصل به یک ساعت هوشمند را دارا می باشد.  درحقیقت این ساعت ها مابین ساعت های مکانیکی و هوشمند قرار دارند.میتوان گفت اضافه کردن ویژگی به ساعت های مکانیکی موجب ایجاد این ساعت ها شده اند.

ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش لمسی ندارد. معمولا هر روز شارژ نمی خواهد .ساعتهای هوشمند هیبریدی ساعتهای متصل به گوشی های هوشمند هستند اما بدون صفحه لمسی. ساعت هوشمند هیبریدی ردیابی تناسب اندام ، هشدار ارتعاش و سایر ویژگی های ساعت هوشمند را از دستگاهی ارائه می دهد که دقیقاً شبیه یک ساعت سنتی است تا یک تکه فناوری.

پیشنهاد:
خرید 30 مدل بهترین ساعت هوشمند مدرن + قیمت

ساعت هوشمند هیبریدی

ساعتهای هوشمند هیبریدی

 

مشکل پیشرفت سریع فناوری این است که علی رغم یک اختراع چشمگیر و تأثیرگذار  در نظر مردم رد می شوند.گوگل گلس نمونه ای کامل از یک اختراع فنی برجسته است که با این وجود نتوانسته است عموم مردم را جلب کند. به طور واضح ، مردم خطر حفظ حریم خصوصی را دوست ندارند.

ساعت های هوشمند با نبردهای صعب العبور با گوگل گلس روبرو نیستند. ساعت های هوشمند دارای بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز هستند و بسیاری از موارد جذاب مانند ردیابی سلامت و تناسب اندام ، دریافت پیام های متنی و تلفنی و پخش فایل های صوتی. این ساعتهای دیجیتالی دارای صفحه نمایش لمسی هستند به گونه ای که به همان روش که گوشی های هوشمند را فعال کرده و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

ساعت هوشمند هیبریدی

ساعت هوشمند هیبریدی چیست؟

 

قبل از اینکه دنیا دیجیتال شود همه ساعتها مکانیکی بودند. ظرافت طراحی و کار دستی دقیق برخی از بهترین ساعت سازان ،به ضمانت نام ساعت های این شزکت ها کمک کرده بود.برای افرادی که عاشق آن طراحی های کلاسیک ساعت هستند ، معرفی ساعت های هوشمند به نظر می رسید که یک ضربه مرگبار دیگر به صنعت باشد. ساعت هوشمند هیبریدی این اطمینان را به شما می دهد که اینگونه نیست.

از بیرون ، یک ساعت هوشمند هیبریدی مانند یک ساعت مکانیکی، ظریف به نظر می رسد. صورت ها آنالوگ هستند و دارای ساعت ، دقیقه هستند و بند ها می توانند مانند هر ساعت مکانیکی معمولی از جنس استنلس استیل ، چرم یا پارچه باشند.

ساعت هوشمند هیبریدی

ویژگی های ساعت هوشمند هیبریدی

 

مانند ساعت های هوشمند ، یک ساعت هوشمند هیبریدی دارای چندین ویژگی اضافی از جمله ردیاب های سلامتی و تناسب اندام است. ساعتهای هوشمند هیبریدی می توانند به تلفن هوشمند شما پیوند دهند تا بتوانید اعلان های پیام را دریافت کنید یا دوربین یا پخش کننده موسیقی تلفن خود را کنترل کنید.آنها به شما این امکان را می دهند که همیشه ارتباط برقرار کنید بدون اینکه به صورت جسمی به تلفن خود وصل شوید.

برخلاف ساعتهای هوشمند (به ویژه آخرین نسخه های منتشر شده) ، ساعتهای هوشمند هیبریدی دارای صفحه لمسی نیستند و نمی توانند اکثر انواع برنامه ها را اجرا کنند. بسیاری از ویژگی های پیشرفته وجود دارد که با یک ساعت هوشمند هیبریدی همراه هستند مانند هشدار دهنده ، ساعتهای جهانی ، قطب نما .

یکی از بزرگترین مشکلات مربوط به ساعت های هوشمند ، عمر باتری کوتاه آنها است. این مسئله برای ساعتهای هوشمند هیبریدی مسئله ای نیست، زیرا بدون صفحه لمسی ، تخلیه اصلی انرژی ساعت هوشمند وجود ندارد.

ساعت هوشمند هیبریدی

 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • ساعت هوشمند جی-تب مدل W101 Hero

  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند هایلو مدل LS01 Global Version

  687,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند بی اس ان ال مدل A9

  165,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند مدل HS6620D

  515,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند طرح ردیاب کودک مدل OEM G90

  648,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند اپل واچ 3 مدل 42mm Space Aluminum Case with Sport Band

  6,679,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند مدل SX16

  371,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند زنانه مدل H8

  790,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند مدل V8

  150,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • حراج!

  ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH GT 2 LTN-B19 46 mm

  4,469,000 تومان 4,369,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند جی تب مدل W101 Hero به همراه محافظ صفحه نمایش

  190,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • ساعت هوشمند مدل T55

  685,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه