قیمت 30 مدل بهترین ساعت مردانه فسیل با [قیمت مناسب]

 • 24 خرداد 1399
 • 0 نظر
 • admin

اگر بدنبال بهترین ساعت مردانه فسیل فوق العاده با کیفیت مناسب می گردین با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

پیشنهاد:
30 مدل بهترین ساعت مردانه کیو اند کیو شیک و مد روز

درباره ساعت فسیل

این ساعت، نه تنها یک طراح مد آمریکایی بلکه تولید کننده برندهای مختلف ساعت است. در درجه اول ، این شرکت با طراحی ، ساخت و توزیع ساعتهای با کیفیت و مرسوم در روز در سراسر جهان شناخته شده است. وقتی که شما می خواهید ساعت فسیل را خریداری کنید ، شاید نمی دانید که این کمپانی، از مارک های مختلفی مانند:فسیل، بی ام و، رلیک، ساعت مایکل،اسکاگن دانمارک،دبلیو اس آی، ساعت های زودیاک,. تشکیل شده است. فسیل همچنین لوازم جانبی دارای مجوز را برای مارک هایی مانند آدیداس ، آرمانی تبادل ، بربری ، چاپ ، دیزل ، DKNY ، امپوریو آرمانی ، کارل لاگرفلد ، کیت اسپید نیویورک ، مارک جیکوبز ، مایکل کرز ، پوما و توری می سازد.

لیست مارک ها همچنان در حال افزایش است که این شرکت برخی از مارک های ساعت های مستقل مانند مارک ساعت دانمارکی اسکاگن و برند زودیاک سوئیس را خریداری کرده است. بیشتر ساعتهای این برند دارای حرکات کوارتز ژاپنی است. با این حال ، این برند همچنین اخیراً وارد بازار ساعت ساخت سوئیسی شده است ، از جمله معرفی فسیل سوئیسی – خطی از ساعتهای فسیل با کوارتز و حرکات مکانیکی تولید شده توسط شرکتهای تابعه آن در کانتون تیچینو سوئیس. گنجاندن Eامپاریو آرمانی و تروی بورچ (Tory Burch) در میان مارک های فرعی این شرکت ، جایگاه خود را در بازار سوئیس تقویت می کند. علاوه بر این ، این برند همچنین محصولات دیگری مانند لوازم جانبی ، چرم و جواهرات را طراحی ، تولید و توزیع می کند. با این حال ، سود حاصل از اینها هنوز با سود ساعت ها غیر قابل مقایسه است.

تاریخچه ساعت فسیل

سال 1984

در سال 1984 ، تام کارتوسیس ، سپس اپراتور کارگزاری بورس تگزان ، فسیل را به عنوان تولید کننده ی محصولات بین المللی تأسیس کردند.این زمانی بود که ساعت های فشن در حال ظهور بودند تا به یک لوازم جانبی مهم فروشگاه تبدیل شوند. برادر بزرگتر تام ، کوستا کارتوز ، به برادرش درباره سود بالقوه بزرگی که از واردات کالاهای خرده فروشی در خاور دور حاصل می شود ، گفت. آنها بخصوص ساعتهای فشن با قیمت متوسط ​​را هدف قرار دادند.از آنجا که تام از مشاغل قبلی خود درامد کسب کرده بود ، پس انداز خود را پس گرفت و به هنگ کنگ پرواز کرد. او با حدود 1500 ساعت بازگشت که بیشتر آنها ظاهری یکپارچه سازی با سیستم عامل دارند و آنها را در آمریکا فروختند.

سال 1985

سال بعد ، سال 1985 ، این شرکت اولین ساعتهای مارک فسیل خود را معرفی کرد. در این زمان ، ساعتهای فشن به تازگی حمله به بازار را آغاز کردند و سوآچ صدرنشین بود. هنگامی که این کمپانی به این روند پیوست ، ساعتهای فشن مورد پسند قرار گرفتند.در سال 1989 ، فسیل بسته بندی قلع  نمادین خود را که با گرافیک مبتنی بر دوران 50s ایالات متحده طراحی شده بود ، معرفی کرد. این استراتژی بسته بندی پشتیبانی گسترده ای از بازار مصرف کنندگان به دست آورد ، از این پس از آن زمان ، تمام ساعت های فسیل در جعبه های قلع قرار می گیرند.

سال 1990

در سال 1990 ، این کمپانی کالاهای چرمی را به همراه خط ساعتهای رلیک به بازار عرضه کرد. در همان سال ، فسیل در اولین نمایشگاه بین المللی ساعت و جواهرات جهانی در بازل سوئیس شرکت کرد.تا سال 1992 ، فسیل با ترجمه تخصص لوازم جانبی خود و راه اندازی طیف وسیعی از کالاهای کوچک چرمی و کمربند برای زنان ، به گسترش بازار خود می پردازد.این برند همچنین با ایجاد Fossil Europe GmbH (آلمان) شروع به گسترش جغرافیایی کرد. این توزیع و بازاریابی محصولات فسیلی در سراسر اروپا را انجام می دهد.در سال 1993 ، این شرکت پیشنهاد عمومی خود را در بورس کالا نزدک به عنوان  فسیل ارائه داد.علاوه بر این ، این مارک خط کالاهای چرمی کوچک خود ، از جمله زنجیره های کلیدی ، و کیف پول را راه اندازی کرد.

سال 1995

تا سال 1995 ، این شرکت اولین فروشگاه لوازم جانبی خود را به دنبال اولین فروشگاه های لوازم جانبی خود در شیکاگو و دالاس در سال 1996 افتتاح کرد.در همان سال ، 1996 ، Fossil.com راه اندازی شد ، و آن را به یکی از پیشگامان تجارت الکترونیکی ساعت و لوازم جانبی تبدیل کرد.این شرکت در سال 1997 باامپاریو آرمانی به عنوان اولین مجوز برند خود ، تولید و توزیع ساعتهای جهانی را برای سایر نام های تجاری آغاز کرد. دیزل و DKNY سپس با امضای توافقنامه های مربوط به صدور مجوز با فسیل در سال 1999 ، این پرونده را پیگیری کردند.پیش از پایان دهه 90 ، این برند همچنین با همکاری با یکی از تولید کنندگان برجسته جهان در زمینه عینک ، سافیلو ، اولین خط فریم های نوری خود را در سال 1999 راه اندازی کرد

سال 2000

تا سال 2000 ، این کمپانی مجموعه گسترده لباس و جین را در فروشگاه های پوشاک و در وب سایت خود ، fossil.com راه اندازی کرد. این برند همچنین فروشگاه های خود را در انگلستان ، آلمان و سنگاپور افتتاح کرد. در همان سال ، فسیل نیز جواهرات خود را در خط خود در آلمان معرفی کرد.در سال 2001 ، فسیل یک مارک سوئیسی با نام ساعت های زودیاک s را با قیمت 4.7 میلیون دلار از Genender International به دست آورد.در همان سال ، فسیل نیز قراردادهای صدور مجوز با Burberry و یک طراح مشهور جهان فیلیپ استراک را امضا کرد.نه تنها این ، بلکه فسیل همچنین یک فناوری در حال تغییر رنگ برای شماره گیری ساعت به نام Kaleido ، که اکنون تحت خط Big Tic نام تجاری است ، ایجاد کرد.

سال 2002 تا 2007

تا سال 2002 ، این شرکت توزیع آمریکای شمالی را در دالاس ، TX تکمیل کرد و در آنجا 500000 مرکز توزیع پا مربع دارد. همچنین با امپراریو آرمانی به توافق رسیده است تا منحصراً طراحی ، ساخت ، بازاریابی و توزیع یک خط از جواهرات خود را انجام دهد.در سطح بین المللی ، فسیل شرکت های توزیع و خرده فروشی سوئیس را در بازل سوئیس ایجاد کرد. همچنین اولین فروشگاه خرده فروشی خود را در استرالیا افتتاح کرد.این به دنبال همکاری با مایکل کرز و مارک جیکوبز در تولید ساعت های مردانه و زنانه در سال 2004 بود. در همان سال ، این برند ساعتهای میشل را به دست آورد و با آدیداس قرارداد مجوز جهانی گرفت.سال بعد ، سال 2005 ، فسیل وارد قرارداد جدید مجوز در سراسر جهان با دیزل برای جواهرات شد.تا سال 2007 ، این شرکت جواهرات خود را در ایالات متحده راه اندازی کرد و اولین سایت تجارت الکترونیکی خود را در خارج از ایالات متحده – آلمان – راه اندازی کرد.

سال 2008

این برند در سال بعد ، سال 2008 ، سایت های تجارت الکترونیکی را در استرالیا ، سنگاپور و انگلیس راه اندازی کرد. در سال 2008 ، این برند توافقنامه صدور مجوز با جواهرات DKNY را برای بازارهای بین المللی منتخب اعلام کرد.همچنین به  فسیل مجوز ساعت مچی در سراسر جهان برای برند A / X اعطا شد. این شرکت 25 سالگرد خود را در سال 2009 با انتشار مجدد نمادین ترین ساعتهای خود جشن گرفت.

سال 2010 تا 2015

در سال 2010 ، این برند اولین فروشگاه پوشاک خود را در خارج از ایالات متحده – آلمان و انگلیس – افتتاح کرد.تا سال 2011 ، این شرکت دفتر مرکزی خود را در یكی از دانشگاه ها ، ایستگاه مرکزی فسیل ، در ریچاردسون ، تگزاس تثبیت كرد. در همان سال ، قرارداد صدور مجوز خود را با جواهرات مایکل کورس اعلام کرد و با کارل لاگرفلد قرارداد صدور مجوز جهانی را امضا کرد.تا سال 2012 ، فسیل با همکاری شرکتهای همکار خود ، اسکاگن دیزاین، را به ارزش کل 237 میلیون دلار خریداری کرد.سال بعد ، سال 2013 ، فسیل یک ساعت جدید از ساعتهای ساخته شده در سوئیس با عنوان “فسیل سوئیسی” معرفی کرد. این از ساعتهای پرمصرف تشکیل شده که گرانتر نیز هستند.تا نوامبر سال 2015 ، فسیل خریدهای خود را ادامه داد و این بار Misfit را با 260 میلیون دلار خریداری کرد. هدف این شرکت ادغام فن آوری مورد استفاده Misfit در ساعتهای سنتی است.

 

دلیل نام گزاری ساعت فسیل

آیا ساعتهای فسیلی از فسیل ساخته شده اند؟ قطعا نه! اگر به خاطر داشته باشید، بنیانگذاران این برند برادران تام و کاستا هستند. آنها قبلاً پدرشان را با لقب فسیل صدا می کردند به این ترتیب ، نام این شرکت و نام تجاری از نام مستعار پدر بنیانگذاران آن گرفته شده است.

ساعت های فسیل کجا ساخته شده اند؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، اولین ساعتهای این شرکت در هنگ کنگ ساخته شده اند. با این حال ، از زمانی که این برند به یک شرکت میلیارد دلاری تبدیل شد ، اکنون شرکت های تولیدی خود را در سراسر جهان دارد.گروه فسیل دارای شرکت های فرعی گسترده ای است که هر کدام خطوط تولید خاص خود را دارند. در نتیجه ، فسیل در حال حاضر در حال طراحی ، ساخت و توزیع ساعتهای مکانیکی و ساعتهای کوارتز است.ساعتهای دارای حرکات مکانیکی معمولاً در سوئیس ، آلمان ، انگلستان و ژاپن ساخته می شوند. این نوع ساعت ها معمولاً گران تر هستند. احتمالا چون فسیل نسبت به بقیه ی شرکت های مشابه، ساعت های دارای حرکت کوارتز با دامنه ی قیمت پایینی نیز تولید می کنف احتمالا آن ها را در چین می سازد.

اعتبار ساعت های فسیل

با نگاهی به نمونه کارها این شرکت،  تقریباً سرنخی در مورد شهرت آن به شما ارائه می دهد. آنها ساعت مچی را تولید می کنند، که با توجه به قیمت آن ها، برای طراحی و قیمت مناسب شناخته شده اند. با این حال ، آنها را نباید با ساعتهای لوکس مقایسه کرد. اگر انتظارات شما واقع بینانه است و شما آنها را با مارک های مشابه در همان محدوده قیمت مقایسه می کنید ، کیفیت ساخت مناسبی دارند. ساعت های این شرکت، معمولاً دارای حرکات ارزان قیمت کوارتز چینی هستند ، اما این در مورد اکثر مارک های ساعت مچی مانند MVMT یا ساعت Guess نیز صدق می کند.

فسیل به دلیل سبک ها و گرایش های مدرن و طراحان برتر آنها، شناخته می شود. بسیاری از علاقه مندان جدی ساعت، ساعتهای فسیل را رد می کنند و ترجیح می دهند، ساعت های با قیمت مشابه، سیکو، سیتی زن، یا تایمکس را به دلیل سابقه ی بیشتر خریداری کنند. برخی دیگر خاطرنشان می کنند که اگر به دنبال فشن هستید ، برندی مانند سوآچ در طی سالیان متمادی ساعت های بسیار مرسوم را ایجاد کرده است و علاوه بر این مزیت این محصول سوئیسی بودن آن است.

قابل اعتماد بودن سازه ی آن

بسیاری از مشتریان گواهی می دهند که  از ساعت مچی فسیل خود، سال هاست استفاده می کنند.  این ساعت ها دارای دو سال ضمانت هستند.در بیش از دو دهه در صنعت ساعت سازی ، این شرکت ساعتهایی با مهارت قابل اعتماد و کیفیت بی عیب و نقص طراحی و تولید کرده است.اکثر ساعتهای این کمپانی، از جنس استنلس استیل ساخته می شوند که بسیار با دوام بوده و تعمیر آن آسان است. برخلاف سایر مواد ، خراش های آن به راحتی از بین می رود.شما همچنین می توانید ساعتهای چرمی و سیلیکون واقعی را پیدا کنید.

استایل مدرن ساعت

ساعت های این کمپانی از بیرون ضدضربه نیز می باشند.این برند ضمن حفظ کیفیت خود ، از شیوه ای مدرن و تازه به ساعت سازی می پردازد. همچنین مجموعه گسترده ای از زیرمجموعه ها را برای شما ایجاد کرده است. از مدرن گرفته تا کلاسیک ، اسپرت یا پیشرفته ، فسیل مطمئناً الگویی برای شما دارد. اگر می خواهید ساعت شما کوارتز یا سوئیس باشید ، فسیل ، قطعل که مدل های خاصی برای شما خواهد داشت.

بهترین طراحان

از آنجا که شرکای فسیل با مارک های مشهور فشن، تعجب آور نیست که برخی از بزرگترین نام های مد و طراحی نیز مهارت های خود را در طراحی ساعت های فسیلی نشان داده باشند.یکی از آنها فرانک گری ، یک معمار افسانه ای است که به ایجاد ساعت برای فسیل کمک کرد. فیلیپ استارک یکی دیگر ازطراحان است. یک طراح مشهور جهان که مجموعه ای از ساعت ها را راه اندازی کرده است که از ویژگی های طراحی آن، سبک متمایز اوست.

ساعت های فسیل چگونه ساعت هایی هستند؟

ساعتهای فسیلی از نظر کیفیت برای ساعت های فشن در محوده ی قیمتی خود مناسب هستند.پیش از راه اندازی این مارک در سال 1984 ، در صنعت ساعت و ساعت حفره ای وجود داشت. مصرف کنندگان فقط دو انتخاب داشتند: ساعتهای ارزان اما غیر جذاب و ساعتهای خیره کننده اما گران. در واقع هیچ ارتباطی وجود نداشت.هنگامی که این شرکت وارد بازار شد ، ساعتهای با کیفیت و شیک و در عین حال مقرون به صرفه ای را معرفی کرد.  جعبه قلع مارک تجاری آن به محبوبیت آن افزوده شده است.به دلیل این استراتژی عالی بسته بندی ، ساعتهای فسیل معمولاً به عنوان هدیه به عزیزان و دوستان خدمت می کنند.

 

 

لیست محصولات منتخب

ساعت مچی عقربه‌ای مردانه فسیل مدل ME1138

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  اتوماتیک
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  چرم

ساعت مچی عقربه‌ای مردانه فسیل مدل ME3041

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  اتوماتیک
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  چرم

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل کد FS5275

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  نقره‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4931

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  فلزی

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4682

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  فلزی

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5061

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • قطر قاب
  43 میلی‌متر
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5151

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل کد JR1354

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل ME1163

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  14 میلی‌متر
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل کد FS5276

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4812

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , فشن , رسمی
 • قطر قاب
  12 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل CH3069

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • قطر قاب
  48 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  15 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل ME1135

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  14 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل ME3098

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  طلایی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل کد FS5403

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  قهوه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4832

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  43 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  12 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5150

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  12 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل کد FS5404

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4865

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  48 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل JR1511

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت
 • رنگ صفحه
  قهوه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4532

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
 • فلز
 • جنس بند
  فلزی

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5280

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , فشن
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS4839

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • قطر قاب
  43 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  12 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل ME3054

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  13 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل کد FS5402

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5148

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • قطر قاب
  42 میلی‌متر
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5230

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  فلزی

ساعت مچی عقربه‌ای مردانه فسیل مدل ME1164

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  اتوماتیک
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  چرم

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل JR1520

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , فشن
 • قطر قاب
  51 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  خاکستری
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل JR1504

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی(کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  چرم
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه