30 مدل ساعت مردانه سیتی زن (شیک) سال 2020

 • 5 بهمن 1398
 • 0 نظر
 • admin

اگه دنبال بهترین ساعت مردانه سیتی زن شیک و فوق العاده هستید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

پیشنهاد:
10 نکته برای انتخاب بهترین ساعت مچی

 

درباره ساعت سیتی زن

کمپانی سیتی زن، یک شرکت ژاپنی می باشد که در شهر توکیو ژاپن مستقر است. در درجه ی اول محبوبیت این شرکت بخاطر ساعت های اکو درایو خود است که از طریق نور تغذیه می شوند. این شرکت با شعار “اکنون شروع بهتر” حرکت کرده است تا بتواند همیشه محصولات بهتری را تواید کنند. در نتیجه ، عملکردهای بیشتری به ساعتهای آنها

افزوده شد ، آنها طراحی های زیبایی تری ارائه دادند و تنوع بیشتری را با توجه به سلیقه هر شهروند منتشر کردند.

در حال حاضر ، شرکت اصلی سیتی زن صاحب تعدادی از مارک های مشهور ساعت از جمله: آلپینا (alpina)،بولوآ (Bulova)،فردریک کنستانت (Frédérique Constant) و لاژوکس پره (La Joux-Perret) است.

به همین ترتیب ، در حال تولید طیف گسترده ای از ساعتها – ساعت های دوشاخه،ساعت های سوئیسی ، ساعت ساخته شده با جواهرات و حتی وسایل برقی است.علاوه بر اینها ، در حال تولید ماشین حساب و سازه های الکترونیکی کوچک نیز بوده است. همچنین تلویزیون های دستی و چاپگرهای رایانه ای با نام تجاری سیتی زن وجود دارد.در دهه 1980 ، بازی های الکترونیکی دستی با نام تجاری کیو اند کیو، یک شرکت تابعه Citizen منتشر شد. تا دهه 1990 ، این کامپیوترها با همکاری شرکت Compaq Computer  در نوت بوک ها تولید کردند.

تازیحچه ساعت سیتی زن

شرکت سیتی زن در سال 1918 با نام موسسه تحقیقات ساعت Shokosha آغاز به کار کرد.

دهه 1920

اولین ساعت جیبی با نام سیتی زن در سال 1924 تولید شد. شهردار توکیو ، آقای شیمپی گوتو بود که این ساعت را ننامگذاری مرد با این دیدگاه که این ساعت، یک کالای لوکس در آن زمان است و به طور گسترده

در هر بخش از جهان در دسترس عموم قرار می گیرد.

دهه 1930

پایه و اساس امپراتوری ساعت سیتی زن در سال 1930 توسط Yosaburo Nakajima گذاشته شد.این شرکت صادرات ساعت به آسیای جنوب شرقی را در سال 1936 آغاز کرد.

دهه 1940

در طول جنگ جهانی دوم ، Citizen کرنومتر و سایر اجزای سازنده برای ارتش را تولید کرد.

سال 1949

در این سال، شرکت بازرگانی سیتی زن تأسیس شد. هدف اصلی آن مدیریت توزیع و بازاریابی ساعت های سیتی زن در سراسر جهان است.

دهه 1950

در اوایل دهه 1950 ، تقویم سیتی زن، اولین ساعت مچی مردانه با نمایش تاریخ در ژاپن منتشر شد. سیتی زن یک شرکت سازنده ساعت به عنوان شرکت وابسته خود، شرکت

Rhythm Clock (که اکنون با عنوان The Rhythm Watch Co. Ltd. شناخته می شود) را ایجاد کرد.

سال 1956

در این سال، این شرکت، مدل پارا شاک را تولید کرد. اولین ساعت مچی ضد ضربه ی ژاپنی.سیتی زن بعدا، اولین ساعت اتوماتیک خود را ساخت.

سال 1959

در این سال، این شرکت، مدل پاراواتر را تولیدکرد. اولین ساعت مچی ضد آب ژاپنی.

سال 1960

در این سال، این شرکت برای صادرات و واردات، با شرکت آمریکایی بولوآ همکاری کرد. در سال 1962 ، این شرکت دایموند فلیک را معرفی کرد. یک کرنومتر رسمی دارای مجوز رسمی و نازکترین ساعت مچی

مردان در جهان با ثانویه مرکز. Citizen همچنین ساعت کوارتز-ترانزیستور را تا سال 1963 معرفی کرد اما تا سال 1967 آن را در بازار عرضه نکرد.

در راستای استراتژی متنوع سازی شرکت، شرکت Citizen Office Machine Co. Ltd. را که اکنون با نام ژاپن CBM ژاپن شناخته می شود در سال 1964 تأسیس کرد. سال بعد، تولید تجهیزات دفتری و اجزای ساخت دقیق را آغاز کرد.

X-8 (Cosmotron) ، اولین ساعت مچی تعادل الکترونیکی تنظیم شده ژاپن در سال 1966 منتشر شد.

دهه 1970

در این دهه،شرکت به سمت تولید ساعت های کوارتز بیشتر حرکت کرد ، که اکنون اکثر محصولات آن را تشکیل می دهد. با این حال ، این حرکات مکانیکی را در این دهه کاملاً کنار نگذاشت.
ین شرکت اولین ساعت مچی کوارتز خود را در سال 1973 راه اندازی کرد. در سال 1974 ، اولین ساعت فن آوری LCD ژاپنی به همراه فناوری خورشیدی معرفی شد. کریستون مگا کوارتز افسانه ای آن در سال 1975 راه اندازی شد. این یکی از دقیق ترین و گران ترین ساعت مچی در جهان است که تا کنون به بازار عرضه شده است.

همزمان با وقوع ساعتهای کوارتز با قدرت باتری ، Citizen با اولین کوارتز آنالوگ سبک جهان در سال 1976 ، Crystal Solar Cell ، موفقیتی را تجربه کرد.

دهه 1980

در این دهه، ژاپن بزرگترین تولید کننده ساعت و حرکات ساعت در جهان شد. این شرکت در سال 1981 ، ساعت مچی غواصی حرفه ای 1300 متری جهان ، ضد آب ترین ساعت جهان را در دسترس عموم قرار داد.سیتی زن

در سال 1986 به بزرگترین تولید کننده واحد حرکات ساعت در جهان تبدیل شد. همچنین اولین ساعت مچی با تشخیص صدا در سال 1987 با نام Voice Master یا Voice Memo در ژاپن معرفی شد.

دهه 1990

در سال 1995 ، پس از اصلاحات مختلف با ساعتهای خورشیدی ، سرانجام خط اکو درایو به آسیا ، آمریکای لاتین و اروپا معرفی شد. به دنبال ایالات متحده در آوریل 1996. این شرکت به سرعت پرفروش ترین شماره یک برند شد.

سال بعد ، به نخستین “اکو مارک” ، یک جایزه رسمی ژاپن برای حفاظت از محیط زیست ، اعطا شد.

در طول این دهه ، این شرکت بر راه اندازی ساعت های بیشتر در خط Eco-Drive مانند Exthen Eco-Drive ، فناوری Signature Eco-Drive ، Promaster Eco-Drive Aqualand و فراتر از اکو درایو متمرکز شده است. این و مدلهای دیگری که این شرکت منتشر کرده است ، استانداردهای جدیدی را در بازار ساعت تنظیم کرده است.

در سال های اخیر

در سال های اخیر ، مشاهده شد که سیتی زن به طرز تهاجمی استراتژی چند برند خود را اجرا می کند. در آغاز ، این شرکت با شوجی و شرکت میوتا ادغام شد. را از جمله چندین شرکت کوچک تولیدی این شرکت به دست آورد.

در ژانویه سال 2008 ، این شرکت سپس مارک ساعت آمریکایی بولوآ را به همراه تمام مارک های وابسته به آن ، Bulova ، Caravelle ، Wittnauer و Accutron خریداری کرد.

برای تکمیل نمونه کارها مارک تجاری خود ، در ماه مه 2016 ، این شرکت غول پیکر سپس شرکت فردریک کنستانت سوئیس را به همراه برندهای ساعت خود – فردریک کنستانت،آلپینا و آتلیه دموناکو خریداری کرد.

در حال حاضر ، گروه سیتی زن از مارک های ساعتهای زیر تشکیل شده است: Citizen, Campanola, Q&Q, Arnold & Son, Bulova, Bulova Accutron II, Bulova AccuSwiss, Wittnauer, Caravelle New York, Bulova Clocks, Frank Lloyd Wright*, Harley-Davidson*, Frédérique Constant, Alpina, Ateliers de Monaco.

سیتی زن اکو درایو

اکنون ، بیایید بیشتر درباره این اکو درایو صحبت کنیم. اکودرایو در واقع یک فناوری است که توسط سیتی زن ساخته شده است و از هر نوع منبع نوری ، مصنوعی یا طبیعی استفاده می کند.

سیتی زن مستقیماً با سیکو (و سایر مارک های تجاری) با فروش برخی از بهترین ساعت های خورشیدی در بازار رقابت می کند.

برای انجام این کار ، اکثر ساعتهای درایو اکو دارای باتری ثانویه لیتیوم-یون تیتانیوم ویژه ای هستند که توسط یک فوتوس سیلیکون آمورف واقع در پشت شماره گیری شارژ می شوند. انرژی نور مهار شده در این باتری ثانویه ذخیره می شود که می توان آن را شارژ کرد تا به طور مداوم کار کند.

این ساعت ها باتری کار نمی کنند ، انتظار می رود که عمر آنها طولانی تر شود.بر اساس برخی آزمایشات،سلولهای خورشیدی و باتری دوم در ساعتهای اکو درایو می توانند تا 10 سال دوام بیاورند. اما برای طولانی تر شدن این امر،در طول تولید این ساعت ها ، از روان کننده هایی استفاده کردند که حتی تا بیش از 20 سال سخت نمی شوند و یا تبخیر نمی شوند،بنابراین عمر ساعت اکو درایو شما را طولانی می کنند.

ساعت های سیتی زن، کجا ساخته شده اند؟

شرکت سیتی زن،تولید خود را در ژاپن آغاز کرد. با این حال ، با گسترش و تنوع مداوم آن ، هم اکنون توسعه و تولید محصولات آن در بسیاری از کشورهای مختلف صورت می گیرد.

در درجه اول ، ساعتهای دو شاخه  آن از آمریکا آمده است.  ساعت های دارای جواهرات در سوئیس ساخته می شوند. فرانسه نیز ساعت های الکتریکی این برند را اداره می کند.علاوه بر این ، کارخانجات تولیدی در هند ، هنگ کنگ ، کره جنوبی و حتی در آلمان و مکزیک نیز وجود دارد.

با وجود تولید گسترده آن، یک پروتکل تضمین کیفیت سخت در حال اجرا مطمئن شوید که تمام ساعتهای زیر مجموعه ی این نام تجاری مطابق با استانداردهای اصلی این شرکت تولید می شوند.

اعتبار ساعت های سیتیزن

این شرکت، شرکت خود را برای ساعتهای باکیفیت تأسیس کرده است. ساعتهای آنها از نظر زیبایی شناختی خوشایند و از لحاظ فنی خلاقانه هستند. ساعتهای اکو درایو آنها مخصوصاً در حال افزایش محبوبیت هستند.

ساعت های سیتی زن چگونه ساعت هایی هستند؟

حتی در انجمن ها و نظرات مختلفی بین مشتریان ، علاقه مندان به تماشاگران و کلکسیونرها ، در مورد کیفیت ساعتهای تولید شده توسط Citizen هیچگونه تردیدی وجود ندارد. گفته می شود که آنها نه تنها خوب بلکه حتی “عالی”نیز هستند.

همانطور که در هر نمایی از مارک ساعت سیتی زن که انجام داده ایم اشاره کردیم ، کیفیت همیشه تا حدی نسبی و ذهنی است. ویژگی هایی که در یک ساعت و بودجه شما در اولویت قرار دارد نیز باعث می شود تا چه اندازه کیفیت خوب را در نظر بگیرید. ما باید محدوده قیمت و دسته ساعت را در نظر بگیریم. ساعتهای سیتی زن لوکس نیستند بلکه ساعتهای ارزان قیمت نیز نیستند ، بنابراین ما مستقیماً آنها را با ساعتهای هر یک از این دسته ها مقایسه نمی کنیم.

این شرکت، همچنین از ساعتهای با کیفیت و دارای ویژگی های خاص ، مانند ساعت غواصی پرومستر یا ساعت Citizen Promaster Skyhawk A-T که در لیست بهترین ساعت های خلبانی قرار گرفته است ، می سازد.

مدل اکو درایو همچنین یک فناوری خورشیدی قابل احترام در صنعت ساعت است و از بهترین ساعتهای خورشیدی محسوب می شوند.

با افزودن به محبوبیت و اعتبار آن ، جوایز مختلفی که این برند به دلیل کارآیی با کیفیت خود دریافت کرده است. همچنین یکی از قدیمی ترین حامیان اتحادیه بین المللی اسکیت ، از سال 1982 از این رقابت پشتیبانی می کند. این همچنین زمان سنج رسمی کنونی مسابقات us open است.

ساعت های سیتی زن را از کجا بخریم؟

اگر قصد خرید ساعت سیتی زن را به صورت آنلاین دارید، پیشنهاد ما به شما خرید آن از فروشگاه های معتبری مانند دیجیکالا و… می باشد. اگر قصد خرید به صورت حضوری دارید، حتما سعی کنیداز فروشگاه های خوشنام و معتیر که با کمی جست و جو میتوانید آن را بیابید خرید کنید.

سخن پایانی

در هر صورت امبدواریم این مقاله ی ما شما را در انتخاب یک ساعت شیک و مدرن از برند سیتی زن کمک کرده باشد. در پایین مطلب تعدادی از بهترین ساعت های موجود در فروشگاه آنلاین دیجیکالابرای شما گردآوری شده است که در صورت علاقه میتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

لیست محصولات منتخب

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AT8113-12H

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن  بدارای بند چرم قهوه ای و بدنه استیل رزگلد می باشد. این مدل از ساعت مچی های مردانه سیتی زن دارای کرنوگراف و نمایشگر وضعیت 24 ساعته می باشد.

این طرح از ساعت های سیتی زن اکودرایو بوده و قابلیت شارژ با نور را دارد و دارای امکان اخطار اتمام شارژ باطری و ممانعت از شارژ شدن بیش از حد باطری می باشد. این ساعت دارای سیستم رادیو کنترل بوده و دارای ساعت جهانی نیز می باشد.

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل W-132

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس , فشن
 • رنگ صفحه
  سفید-نقره‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  جنس بدنه استیل (ضد زنگ)

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل CA4213-00E

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی (کوارتز)
 • نوع کاربری
  روزمره , فشن
 • قطر قاب
  45 میلی‌متر
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AN3610-04H

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  لوکس , رسمی
 • قطر قاب
  41 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AU1062-56E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس , فشن
 • عرض قاب
  40 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  8 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی با پوشش یاقوت

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل CC3075-80E

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل CC3075-80E دارای بند و قاب فلزی مشکی بوده و عدد و عقربه های آن دارای رنگ سبز میباشند.

مدل CC3075-80E از ساعت مچی های مردانه سیتیزن دارای قابلیت رادیوکنترل و اکودرایو نیز بوده و ساعت جهانی را نیز دارا می باشد.

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AN3614-54L

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BL5403-03X

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  47 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن کد CC3067-11L

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , فشن
 • قطر قاب
  44.3 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  یاقوت (سافایر)
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BI1030-53E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  42 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  10 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  هاردلکس

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن کد JR4046-03E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  اسپرت , فشن
 • قطر قاب
  43 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل CC3060-10E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  اسپرت , فشن
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  یاقوت (سافایر)
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AR1113-12B

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , فشن , رسمی
 • قطر قاب
  38 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AT8110-61L

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  لوکس
 • عرض قاب
  ۴۲ میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  یاقوت (سافایر)
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BL5472-01E

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BL5472-01E دارای آلارم، کرنوگراف ،نمایشگر وضعیت 24 ساعته، اخطار اتمام شارژ باطری، توانایی ذخیره شارژ باطری، امکان ممانعت از شارژ بیش از حد باطری و نیز تقویم خود تنظیم صد ساله می باشد.

همچنین این مدل دارای بدنه استیل طلایی رنگ و بند چرم قهوه ای می باشد و اکو درایو بوده و باطری آن با نور شارژ می شود.

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BJ7007-02L

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • عرض قاب
  42 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  12 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BI5010-59E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  41 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن کد AT8126-02

مشخصات

 • تاریخ شمار
  دارد
 • کرنومتر یا کرنوگراف
  دارد
 • سرعت سنج
  دارد
 • عقربه های شب تاب
  دارد
 • مقاومت در برابر آب
  دارد
 • میزان مقاومت در برابر فشار آب
  20ATM

مشخصات تاریخ شمار دارد کرنومتر یا کرنوگراف دارد سرعت سنج دارد عقربه های شب تاب دارد مقاومت در برابر آب دارد میزان مقاومت در برابر فشار آب 20ATM

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  47 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سبز
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل NJ0090-81A

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  لوکس , رسمی
 • قطر قاب
  42 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AO9003-08E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  42 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  11 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  هاردلکس

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل CA4420-13L

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  43 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سبز
 • جنس شیشه
  یاقوت (سافایر)
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل JM5470-58E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , فشن
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BI5004-51A

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس
 • قطر قاب
  39 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  8 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  نقره‌ای
 • جنس شیشه
  هاردلکس

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BI1045-05E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • عرض قاب
  39 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BI1043-01E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • عرض قاب
  42 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  10.2 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل CA4015-54E

مشخصات

 • تکنولوژی ساخت
  الکترونیکی (کوارتز)
 • نوع کاربری
  لوکس , روزمره , فشن , رسمی , کلاسیک
 • قطر قاب
  43 میلی‌متر
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  یاقوت
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AO9040-52L

شخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن کد AN8166-05E

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AR3070-04L

شخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  رسمی , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  38 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  5 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سرمه‌ای
 • جنس شیشه
  هاردلکس
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه