خرید 30 مدل بهترین ساعت هوشمند مدرن + قیمت

 • 30 خرداد 1399
 • 0 نظر
 • admin

اگر بدنبال بهترین ساعت هوشمند با قیمت مناسب و شیک می گردید با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.علم و دانش بشر روز به روز در حال هوشمند تر شدن است. ما تلفن های هوشمند،اتومبیل های هوشمند، خانه های هوشمند ، تلویزیون های هوشمند و یخچال های هوشمند داریم.یکی از جذاب ترین وسایل در حال رشد هوشمند در زندگی ما، ساعت هوشمند است. ساعت های هوشمند براق ، جمع و جور و پوشیدنی یک قدم بعدی آشکار در تکامل فناوری و همچنین پنجره ای به آینده است که فناوری بهم پیوسته در همه جا و در همه زمان ها وجود دارد. .ساعت هوشمند دقیقاً چه کاری می تواند انجام دهد و در آینده ساعت های هوشمند چه انتظاراتی داریم؟

پیشنهاد:
لیست 30 مدل بهترین ساعت مردانه دیزل + قیمت

تکامل ساعت های هوشمند

ساعت هوشمند مدرن ، با توجه به این که احساس می شد ساعت های مچی غیرهوشمند در حال منسوخ شدن هستند ایجاد شدند و برای جلوگیری از منسوخ شدن آن ها روز به روز در حال نکامل قرار گرفتند از این گذشته ، وفتی که تلفن های هوشمند بازار رو در دست گرفتند، شاید دیگر به عملکرد اصلی ساعت مچی یعنی نشان دادن زمان مانند قبل نیازی نبود.

در واقعیت ، ساعت هوشمند ادامه دهنده ی راه تکامل ساعت های غیر هوشمند یودند د و ریشه های این فناوری به مدت ها قبل تر از آنچه شما فکر می کنید بر می گردد. داستان هایی ازجیمز باند گرفته تا استارترک از مدتها پیش دستگاه های شبیه ساعت مچی را ارائه می دادند که به روش های غیر معمول و مفیدی کار می کردند ، اما در دنیای واقعی ، ساعت های مچی چند منظوره برای دستیابی به لحظه ای که العان در آن است از مسیرهای دشوار و سختی عبور کرده اند.با شروع دهه 1920 و ادامه ی آن تا قرن 21 ، ساعت سازان  در ویژگی های اضافی در ساعت ها از جمله نقشه های آنالوگ ، مینی تلویزیون و رادیو ، یادداشت برداری (نیاز به صفحه کلید قابل تعویض) و حتی شناسه تماس گیرنده آزمایش کرده اند.

برخی از ویژگی ها، مانند ماشین حساب ، به ابزارهای جدید سرگرم کننده تیدیل شده اند.بسیاری از این ویژگی ها از زمان خود جلوتر بودند ، در حالی که برخی دیگر این همه عملی نبودند. هرچند ، تلاش برای یک ساعت مچی چند منظوره یک مرحله ضروری در تکامل ساعت هوشمند بود.

اولین ساعت های هوشمند

 سونی اولین شرکتی بود که در سال 2012  آنچه را كه به عنوان ساعت هوشمند مدرن شناخته می شود ، تولید كرد. نام خط تولید آنها، ساعت هوشمند بود. این ساعت در ماه مارس رسماً منتشر شد و با گوشی هوشمند ایکس پریا ،که دارای سیستم عامل اندروید بود، کار می کرد. ظاهر اولیه آن در بازار این حق استفاده را داد که از نام محصول عمومی به عنوان نام تجاری واقعی استفاده کند.اولین موج بزرگ برای فناوری ساعت هوشمند در نتیجه ی تلاش یک شرکت ناشناخته جمع آوری پول در کیک استارتر به وجود آمد. سازندگان ساعت پبل از آوریل تا ماه مه 2012 بیش از 10 میلیون دلار جمع آوری کردند و آن را تبدیل به موفق ترین کمپین کیک استارتر تا آن زمان و یک پدیده پوپولیستی واقعی کردند.

سازندگان پیشنهاداتی را از پشتیبانان دریافت کردند تا بتوانند تصمیم بگیرند که کدام ویژگی ها و برنامه ها را باید ایجاد کنند و اولین ساعت هوشمند پبل در ژانویه سال 2013 منتشر شد.یکی دیگر از کمپین های کیک استارتر به راه اندازی اولین ساعت هوشمند واقعا مستقل کمک کرد. اومیت ترو اولین ساعتی بود که برای فعالیت خود نیازی به اتصال به تلفن هوشمند نداشت و در واقع می تواند برای برقراری تماس تلفنی استفاده شود.این ساعت دارای جی پی اس بود و می توانست از برنامه های اندروید استفاده کند.

چه چیزی ساعت را هوشمند می کند؟

آن چیزی را که ما در حال به عنوان ساعت هوشمند می شناسیم ، سابقه های زیادی داشته است. دقیقاً مانند تکامل یک گونه حیوانات. ،در ادامه مطلب قصد داریم درباره ویژگیهای مشترک همه ساعتهای هوشمند مدرن صحبت کنیم.ساعتهای هوشمند ، جز ساعتهای دیجیتالی هستند . هرچند این ساعتها بسیار بیشتر از صفحه نمایش دیجیتالی می توانند نوع برنامه هایی را که در تلفن های هوشمند پیدا می شوند اجرا کنند. آنها همچنین قادر به پخش رسانه های دیجیتالی هستند (مانند موسیقی و فیلم).امروزه تقریباً تمامی ساعت های هوشمند دارای یک صفحه لمسی برای یک رابط کاربری آسان هستند. این از خصوصیات اساسی یک ساعت هوشمند است.

بزرگترین تمایز بین انواع ساعت های هوشمند این است که آیا ساعت مچی مستقل است یا نه ، دارای اتصال به اینترنت خاص خود است ، یا به منظور پیوند با یک دستگاه مجهز به اینترنت دیگر ، که معمولاً یک تلفن هوشمند است ، طراحی شده است. تولید کنندگان عمده تلفن های هوشمند مانند سامسونگ و اپل ساعتهای هوشمند را طراحی کرده اند تا به طور خاص با  استفاده از تلفنهایشان توانایی بر قراری ارتباط داشته باشند.

ساعت های هوشمند چه ویژگی های دیگری دارند؟

ساعتهای هوشمند، دارای ویژگی های مختلفی هستند. برخی از ساعت های هوشمند دارای ویژگی های ورزشی و سلامتی هستند که شامل اندازه گیری ضربان قلب ، تعداد مراحل ، الگوهای خواب، جی پی اس و ابزارهای ناوبری ، ابزارهای بادی و اندازه گیری و موارد دیگر. مجهزترین ساعتهای هوشمند می توانند در واقع همه کارهایی را انجام دهند که یک تلفن هوشمند می تواند انجام دهد ، از جمله دریافت پیام های صوتی و متنی ، اجازه تماس تلفنی و دریافت ایمیل.

آیا ساعت های هوشمند دارای دوربین می باشند؟

یکی از محبوب ترین ویژگی های تلفن های هوشمند و  دلیل اینکه آنها در زندگی ما اینچنین معرفی شده اند داشتن دوربین است. این ویژگی در واقع چیزی است که تلفن های هوشمند را از ساعت های هوشمند جدا می کند. تعداد کمی از ساعت هوشمند دارای دوربین هستند و  مانند نسخه اصلی (اکنون قطع نشده) سامسونگ گر 2، عکس هایی با کیفیت پایین 2 مگاپیکسلی می گیرند (برای مقایسه ، گوشی هوشمند گلکسی اس 8 سامسونگ عکس های 12 مگاپیکسلی می گیرد).
به نظر می رسد سامسونگ کاملاً دوربین را روی ساعتهای هوشمند خود رها کرده است ، زیرا در آخرین مدل آن خبری از دوربین نیست. رقیب اصلی سامسونگ ، اپل ، در ساعت های خود از دوربین استفاده نمی کند و این امر نشان می دهد که این فناوری به اندازه کافی پیشرفت نکرده است که تولید کنندگان فکر کنند که ارزش تلاش کردن را داشته باشد.

یکی از ویژگی هایی که باعث کمبود دوربین در این ساعت ها می شود ، امکان فعال کردن دوربین گوشی های هوشمند از ساعت شما است. این به شخص اجازه می دهد تا تلفن را در یک مکان تنظیم کند و در حالی که در یک مکان دیگر قرار دارد از آن عکس بگیرد. این یک ویژگی مفید است که می تواند به پایان رسیدن دوران دسته ی سلفی یا مونوپاد کمک کند.اگر نبود دوربین برای شما تعیین کننده است، حداقل یک ساعت هوشمند با یک دوربین با کیفیت وجود دارد: ساعت هوشمند ارو. این ساعت با  هنوز در دست تولید است اما قول می دهد یک دوربین 1080P اچ دی قابل چرخش 360 درجه داشته باشد. این که آیا ساعت سازان می توانند این وعده را تحقق بخشند ، هنوز مشخص نمی باشد، اما به نظر می رسد با پیشرفت فناوری استفاده از دوربینهای مینیاتوری با کیفیت بالا دور از دسترس نباشد.

ساعت هوشمند و گوشی هوشمند تا چه حد می توانند از یکدیگر فاصله داشته باشند؟

 ساعت های هوشمند برای این که بتوانند به تلفن های هوشمند متصل شوند احتیاج داشتند که با یکدیگر فاصله ی نزدیکی داشته باشند. بسیاری از ساعت های هوشمند از طریق بلوتوث به تلفن متصل می شوند که همانطور که می دانیم بلوتوث دارای برد پایینی می باشد.حتی امروزه بهترین برد بلوتوث 100 متر است. این یعنی برای بسیاری از فعالیت ها شما باید تلفن خود را نیز به همراه خود همراه داشته باشید. اما در سال 2015 ، گوگل خط ساعتهای هوشمند خود یعنی اندروید ور را تولید کرد که از طریق وای فا به یک تلفن متصل می شدند. این پیشرفت به این معنی بود که تا زمانی که تلفن روشن و وصل باشد، ساعت متصل به آن می تواند به هر جایی برود و ارتباط اینترنتی برقرار کند.

آیا ساعت های هوشمند از سیم کارت استفاده می کنند؟

تلفن های هوشمند آنقدر همه گیر هستند که تقریباً همه می دانند که سیم کارت چه چیزی است. سیم کارت همان چیزی است که به تلفن شما اجازه می دهد تا به یک شبکه تلفن همراه وصل شود. از طرفی دیگر، شماره تلفن هر کاربر در سیم کارت ذخیره می شود و شما تعداد زیادی تلفن هوشمند پیدا نمی کنید که از سیم کارت استفاده نکند.اکثر ساعتهای هوشمند به سیم کارت احتیاج ندارند زیرا یا فاقد عملکرد تلفن هستند ، یا به یک تلفن هوشمند متصل می شوند. از طرف دیگر ، ساعتهای مستقل که قبلاً در مورد آنها بحث کرده ایم ، لازم نیست با استفاده از تلفن هوشمند برای استفاده از سیم کارت ارتباط برقرار کنند.
به عنوان مثال ، اسکینکس SW20 یک ساعت هوشمند بسیار مقرون به صرفه است که می تواند تماس برقرار کرده و از آن استفاده کند (حتی با دوربین هم همراه است). این ساعت هوشمند با قابلیت نگه داشتن حافظه 32 گیگابایتی ، واقعاً خودکفا است ، اما در صورت تمایل می تواند با تلفن اندروید یا ای او اس ارتباط برقرار کند.

آیا باید تلفن هوشمندم را با ساعت هوشمند جایگزین کنم؟

با توجه به قابلیت های گسترده بسیاری از ساعت های هوشمند ،شاید عجیب به نظر برسد که  هنوز کسی یک تلفن هوشمند بخرد. از این گذشته ، به جای اینکه یک تلفن بزرگ را در جیب خود داشته باشید ، استفاده از یک ساعت در اطراف مچ دست بسیار ساده تر خواهد بود. اما ، در واقع ، حداقل در مرحله فعلی تکامل آنها ، هنوز ساعت های هوشمند دارای نکات منفی هستند.همانطور که قبلاً بحث شد ، اکثر ساعتهای هوشمند برای انجام بیشتر کارهای مهم نیاز به اتصال به تلفن هوشمند (یا برخی از دستگاههای متصل به وب) دارند. در بهترین حالت ، این باعث می شود این ابزار لوازم جانبی گوشی شما باشند و بسیاری از افراد نمی خواهند پول بیشتری برای دستگاهی بپردازند که چیزی بیش ازگوشی هوشمند گرانقیمت خود ندارد.

مسئله دیگر این است که باتری های ساعت هوشمند دوام زیادی ندارند و باید بارها شارژ شوند. البته برخی از تلفن های هوشمند نیز از این مسئله رنج می برند ، اما اگر برای عملکردهای سلامتی یا ردیاب خواب، ساعت هوشمند خریداری می کنید ، مجبورید آن را حذف کنید.بعلاوه ، اگر شما از ویژگی های زمانبندی آن  از یک ساعت مچی استفاده می کنید ، مطلوب نیست  که ساعت پی در پی خاموش شود.علاوه بر این ، ساعت مچی ظاهرا بسیار کوچکتر از تلفن ها هستند. در حالی که برخی بزرگتر بودن تلفن های هوشمند را دوست ندارند ، واقعیت این است که صفحه های نمایش بزرگتر بسیار زیبا هستند ، به خصوص اگر شما کسی هستید که دوست دارد ویدیو تماشا کند یا عکس بگیرد.

یکی از عواملی که احتمالاً محبوبیت ساعت های هوشمند را محدود می کند ، قیمت آن است. در چند سالی که ساعت های هوشمند در بازار  عرضه شده اند ، متوسط ​​قیمت تمام شده است ، اما هزینه هنوز هم می تواند کاملاً منع کننده باشد ، به خصوص اگر ، دوباره ، این ساعت به عنوان لوازم جانبی در یک تلفن هوشمند در حال حاضر گران قیمت در نظر گرفت دقیقاً مانند یک ساعت معمولی ، تمایل دارید آنچه را که می خواهید هنگام خرید ساعت مچی هوشمند دریافت کنید ، دریافت کنید. برخی از محصولاتی که به عنوان ساعت هوشمند به بازار عرضه می شوند چیزی بیش از حذفی کردن فیت بیتز با یک ساعت نیست.

از طرف دیگر ، برخلاف ساعت های سنتی ، ساعت های هوشمند با انتشار هر مدل جدید (مانند تلفن های هوشمند) کاهش قیمت پیدا می کنند ، بنابراین اگر داشتن جدیدترین فناوری در اولویت نیست ، می توان ساعت هوشمند با کیفیت با قیمت مناسب را انتخاب کرد.

چه ساعت هوشمندی را باید بخریم؟

مانند هر تلفن یا ساعت ، خرید ساعت مچی هوشمند به عوامل مختلفی از جمله این که به چه چیزی احتیاج داریدد ، چه مقدار بودجه میخواهید صرف آن کنید و اینکه آیا با سبک زندگی و فناوری شخصی شما سازگار خواهد بود..مانند بازار تلفن های هوشمند ، بازار ساعت های هوشمند تا حد زیادی تحت سلطه شرکت های بزرگ فناوری از جمله سامسونگ ، اپل ، گوگل و سونی است. اگر ترجیحی برای هر یک از تلفنهای آنها داشته باشید ، احتمالاً خواهید دید که ساعتهای آنها متناسب با سبک شما وو میزان نیاز شماست.

تیک واچ پرو ساعت پرچمدار در خط تولید است. این دستگاه دارای یکی از طولانی ترین باتری های ماندگار در صنعت است (می تواند تا 30 روز دوام بیاورد) از سیستم عامل گوگل ور استفاده می کند و می تواند هزاران برنامه گوگل را استفاده کند. همچنین دارای ردیابهای سلامتی و تناسب اندام است و از تشخیص گفتار برای بازی به عنوان دستیار شخصی استفاده می کند.  این یکی از زیبا ترین و مجهزترین ساعتهای هوشمند در بازار است.

مانند همه لوازم جانبی شخصی ، یک اندازه هرگز متناسب با همه نیست. خوشبختانه ، به همان اندازه گزینه های ساعت هوشمند وجود دارد که برای تلفن های هوشمند وجود دارد ، و روشن است که فناوری فقط در حال رشد و پیشرفت است. ساعت هوشمند ممکن است اکنون یک  ابزار لوکس باشد ، اما ممکن است  که طی چند سال آینده ، آنها به اندازه تلفن های هوشمند ضروری شوند.

از کجا بخریم؟

اگر مدل های ساعت هوشمند توانسته شما را جذب کند و شما این نوع ساعت را برای خرید  انتخاب کرده باشید قطعا به دنبال این هستید که از کدام فروشگاه باید آن را تهییه کنید. بطور کلی دو نوع روش برای خرید برای شما وجو دارد. روش های آنلاین و آفلاین. اگر می خواهید از روش آنلاین کالای خود را خریداری نمایید پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه های آنلاین معتیری مانند دیجیکالا می باشد. این شرکت ها به دلیل بزرگی و پشتوانه ی قوی مالی که دارند می توانند انتخاب مورد اعتماد و ایده آلی برای شما محسوب شوند. اگر قصد خرید از فروشگاه های آفلاین را دارید باید با پرس و جو و جست و جوی مغازه های معتبر از دوستان و آشنایان خود انتخاب مناسبی داشته یاشید.

سخن آخر

سایت menswatches  راهنمای خرید ساعت مچی می باشد. ما در این سایت بهترین پیشنهاد های ساعت موجود در سایت دیجی کالا را جمع آوری کرده ایم. امیدواریم با توجه به توضیحات بالا و همچنین توجه به بودجه و سلیقه ی شخصی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

لیست محصولات منتخب

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 4 Global

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 4 Globa  مدل جدیدی از مجموعه ساعت های هوشمند شیائومی Mi می باشد. این شرکت با افزایش 39.9 درصدی اندازه صفحه نمایش نسبت به مدل قبلی سایز صفحه نمایش این مچبند را به 0.95 اینچ رساند ، این مدل دارای یک صفحه نمایش AMOLED تمام رنگی ضد خط و خش و ضربه و تمام لمسی است . صفحه نمایش Miband 4 با دارا بودن تعداد زیادی حالات و تم های مختلف به جذابیت های این مچ بند هوشمند 22 گرمی افزوده است .

همچنین این مدل دارای حسگر های 6 محوره با طراحی هاص است که لحظه به لحظه و بصورت 24 ساعته و با دقت بسیار بالا تمامی فعالیت های شما اعم از تحرک ، میزان گام های طی شده ، مسافت و فعالیت های مختلف ورزشی مانند شنا ، دو ، دوچرخه سواری و.. و خواب و.. را زیر نظر دارد و آن هارا پایش میکند و تمامی اطلاعات مربوط به سلامتی شما مانند میزان کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، عدم تحرک و.. را ثبت و به شما اعلام می دارد .

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm  هم‌زمان با Note 10 معرفی شد. این شرکت این مدل را فقط 6 ماه پس از عرضه Galaxy Watch Active وارد بازار کرد. این ساعت هوشمند که استفاده‌ی روزمره و ورزشی دارد، باعث می‌شود بتوانید از آن در تمامی لحظات روز استفاده کنید. ببا در نظر گرفتن طراحی اسپورت این ساعت، هم آقایان و هم خانم ها می توانند از این ساعت استفاده کنند.

صفحه‌نمایش این ساعت 44 میلی‌متری اندازه‌ای 1.4 اینچی دارد و برای ساخت آن از فناوری super AMOLED بهره گرفته شده است. رزولوشن صفحه‌نمایش 360 × 360 پیکسل است و تصویر شفافی را به نمایش می‌گذارد. این ساعت دارای حسگرهای گوناگونی می باشد که باعث می‌شود بتوانید فعالیت‌های روزانه‌ی خود را به‌راحتی اندازه‌گیری کنید. این حسگرها شامل شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، الکتروکاردیوگرام، فشارسنج، سنسور نور محیط و شمارش ضربان قلب هستند.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit Bip Global Version

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit Bip Global Version دارای باتری 190 میلی آمپرساعتی است. وزن ساعت فقط 32 گرم است و می تواند تا 22 ساعت باGPS فعال، روشن باشد. عمر باتری بدون GPS فعال، بسته به عملکرد دستگاه و چگونگی استفاده از آن می تواند تا 45 روز و حتی تا 4 ماه با یک بار شارژ باشد.

این مدل دارای صفحه نمایش 1.28 اینچ است و توسط Gorilla Corning Glass 2.5D محافظت شده است. این ساعت دارای استاندارد IP68 می باشد. به این معنا که علاوه بر حفاظت دربرابر گرد و غبار می تواند در آب با عمق از 1.5 متر در حدود 30 دقیقه مقاومت کند.

ساعت هوشمند مودیو مدل MW01

کمپانی Modio یکی از زیر مجموعه های شرکت معتبر چینی G-tab است. بیشتر محصولات این شرکت در رده ارزان قیمت ها دیده می شوند. اما با این حال از بی عیب و نقص ترین ها هستند. ساعت هوشمند مودیو مدل MW01 این شرکت همان W101 مشهور است با این تفاوت که ایرادی از این مدل نمی توان گرفت. باتری با دوام تر، بلوتوث قوی، بدنه با استحکام، منوی های دقیق و ….. دقت کنید در پشت درب ساعت برند Modio درج شده است.  این مدل در کنار کیفیت خوب و طراحی شیک، قابلیت‌های ویژه ای نیز دارد که به‌ محبوبیت این مدل می‌افزاید.

ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 مدل 44m Space Aluminum Case Sport Band

اپل به تازگی از سری پنجم ساعت هوشمند خود رونمایی کرد که در کنار قابلیت‌ها و جذابیت‌های ظاهری و فنی سری‌های قبلی، ویژگی‌های بارزی را برای جلب‌توجه مخاطبان خود به همراه دارد.ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 مدل 44m Space Aluminum Case Sport Band از ساعت‌های ورزشی و روزمره این برند است که ترکیب رنگی همه‌پسند و مردانه‌زنانه دارد.

این مدل دارای قابی با فریم فولادی به رنگ خاکستری با شیشه‌ی مقاومی از جنس یاقوت و بندی اسپرت یا سیلیکونی با رنگ مشکیمی باشد. اندازه این اپل واچ 44 میلی‌متری بوده و بیشتر برای آقایان مناسب خواهد بود. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متر، باتری قدرتمند و صفحه نمایش لمسی LTPO OLED اشاره کرد

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm Leatherband Smart

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm Leatherband Smart در دو نسخه 44 و 40 میلی‌متری در بازار وجود دارد. سامسونگ این مدل را فقط 6 ماه پس از عرضه Galaxy Watch Active روانه بازار کرده است.  این ساعت هوشمند که استفاده‌ی روزمره و ورزشی دارد. باتوجه به طراحی اسپورت این ساعت، استفاده‌ی آن برای خانم‌ها و آقایان ممکن است.

صفحه‌نمایش این ساعت 42 میلی‌متری اندازه‌ای 1.2 اینچی دارد و برای ساخت آن از فناوری super AMOLED استفاده شده است. رزولوشن صفحه‌نمایش 360 × 360 پیکسل است. ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 44mm Leatherband Smart دارای حسگرهای مختلفی می باشد که این حسگرها شامل شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، الکتروکاردیوگرام، فشارسنج، سنسور نور محیط و شمارش ضربان قلب هستند. قابلیت ضدآب این ساعت باعث می‌شود بتوانید از آن در شنا کردن استفاده کنید.

 

مچ بند هوشمند آنر مدل Band 5 Global

مچ بند هوشمند آنر مدل Band 5 Global از یک صفحه نمایش 0.95 اینچی OLED با رزولوشن 120 × 240 پیکسل بهره می برد. ابعاد این مچ بند هوشمند برابر با 43 × 17.2 × 11.5 میلیمتر می باشد و وزن آن22.7 گرم است. این مچ بند هوشمند با تمام دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید نسخه 4.4 و iOS نسخه 9.0 و بالاتر سازگار است. این مچ بند هوشمند از زبان فارسی نیز پشتیبانی کرده و تا 45 کاراکتر را به شما نمایش می دهد.

مچ بند هوشمند آنر مدل Band 5 Global دارای سنسور های مختلفی ازجمله: سنسور ضربان قلب با دقتی بیش از 94 درصد، شتاب سنج 6 محوره، گام شمار، پایش خواب و مادون قرمز می باشد. شما می توانید با نصب برنامه Huawei health روی گوشی خود از تعداد قدم های برداشته شده، میزان کالری مصرف شده و همچنین وضعیت خواب خود مطلع شوید. این مدل می تواند بدون مشکل تا عمق 50 متری در آب شناور بماند. باتری ایم مدل از نوع لیتیوم پلیمیری بوده و ظرفیت آن برابر با 100 میلی آمپر ساعت می باشد.

ساعت هوشمند مدل w34

از ویژگی های

ساعت هوشمند مدل w34 می توان به دریافت نوتیفیکشن‌های ایمیل و پیامک و تماس و شبکه‌ اجتماعی واتساپ و فیس بوک و توییتر اشاره کرد. شارژ شدن این مدل از طریق درگاه USB و با شارژر صورت میگیرد و بند ساعت از جنس سیلیکونی می باشد، ساعت ویژگی آنتی لاست فاصله ای دارد و با فاصله گرفتن ساعت و گوشی در صورت تنظیم الارم به صدا در می‌آید.

همچنین از ویژگی های دیگر این یاعت می توان به تقویم و ماشین‌حساب و الارم و کورنومتر اشاره کرد. تماس‌ها و پیامک‌های سیمکارت گوشی از طریق ساعت قابل دسترسی می باشد و با هدست بلوتوثی نیز سازگار بوده و براحتی می‌توان تماس های خود را پاسخ داده و به موزیک گوش دهید.

ساعت هوشمند میدسان مدل A1

ساعت هوشمند میدسان مدل A1 از زیرمجموعه های کمپانی اپل می باشد. از ویژگی هایساعت هوشمند میدسان مدل A1 می توان به قابلیت نصب و فعالسازی سیمکارت ارسال و پاسخ گویی تماس ها و پیامک ها بدون همراه داشتن گوشی موبایل و به صورت کاملا مجزا اشاره کرد. نکته ی جالب توجه این که خریداران این ساعت هوشمند میتوانند با قیمتی بسیار مناسب صاحب ساعت هوشمند با کیفیتی شوند که قابلیت نصب سیم کارت و کارت حافظه تا 32 گیگ را دارا می باشند.

ساعتهای هوشمند میدسان برخلاف بسیاری از ساعتهای هوشمند موجود در بازار قابلیت نصب و فعالسازی سیمکارت را دارا بوده و نگرانی خریداران را از بابت فعالسازی و رجیستری ساعتهای هوشمند برطرف کرده است.مهمترین کاربرد ساعت هوشمند A1 ، پشتیبانی از سیمکارت آن میباشد و عملا ساعتهای هوشمند بدون سیمکارت، فاقد بسیاری از کارایی ها میباشند لذا در هنگام خرید حتما به امکان پشتیبانی از سیم کارت در شرایط رجستری توجه بفرمایید.

از دیگر امکانات این ساعت هوشمند می توان به قابلیت مکالمه ،گام شمار، محاسبه مسافت، محاسبه کالری مصرف شده، بررسی کیفیت خواب، زنگ هشدار، هشدار تماس، دریافت نوتیفیکیشن پیام رسانهای اجتماعی از طریق نصب نرم افزار مخصوص ، دوربین، تقویم، ماشین حساب،گالری و … اشاره کرد.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Mijia Quartz

ساعت هوشمند هیبریدی  شیائومی مدل Mijia Quartz یک ساعت هیبریدی بسیار زیبا است. این ساعت دارای یک صفحه مدرج 2 عقربه ای کلاسیک و یک صفحه مدرج کوچک تر در پایین می باشد. شمارنده کوچک تر که در پایین صفحه قرار دارد، مسئول نشان دادن تعداد قدم های کاربر در طول روز می باشد. این ساعت زمان را به صورت خودکار تنظیم می‌کند، از ساعت جهانی پشتیبانی کرده و همچنین دارای حالت وقفه، اطلاعیه ‌های تماس و ساعت زنگ دار است.

با ویژگی هیبرید این ساعت می ‌توان کمبود ناشی از نبود یک صفحه نمایش مناسب برای تنظیم ویژگی‌ های فوق را از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند جبران کرد. این مدل دارای خاصیت ضدآبی 3ATM می باشد و می تواند فشار اب تا عمق 30 متر را تحمل کند. بدنه این ساعت از فولاد ضد زنگ و بند آن از چرم ایتالیایی تولید شده است.

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R800

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R800  استفاده‌ی روزمره و ورزشی دارد، باعث می‌شود بتوانید از آن در تمامی لحظات روز استفاده کنید. باتوجه به طراحی اسپورت این ساعت، استفاده‌ی آن برای خانم‌ها و آقایان ممکن است. صفحه‌نمایش این ساعت 1.3 اینچ بوده و از نوع super AMOLED است. رزولوشن صفحه‌نمایش 360 × 360 پیکسل می باشد. این ساعت دارای حسگرهای متنوعی از جمله: شامل شتاب‌سنج، ژیروسکوپ و شمارش ضربان قلب هستند.

در صورت همراه داشتن آن هنگام پیاده‌روی و ورزش، اطلاعات مفیدی به شما می‌دهد. همچنین قابلیت ضدآب این ساعت باعث می‌شود بتوانید از آن در شنا کردن استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این ساعت، باتری آن محسوب می‌شود. در صورتی که از ساعت خود خیلی کار نکشید، تا 7 روز با یک بار شارژ کردن از آن استفاده کنید.

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch SM-R810

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , رسمی , روزمره
 • ابعاد قاب
  12.7 × 41.9 × 45.7 میلی‌متر
 • قطر قاب
  12.7 میلی‌متر
 • وزن
  49 گرم
 • فرم صفحه
  گرد

 

ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 مدل 44mm Aluminum Case With Nike Sport Band

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , رسمی , روزمره
 • ابعاد قاب
  44x38x10.7 میلی‌متر
 • قطر قاب
  44 میلی‌متر
 • وزن
  36.7 گرم
 • فرم صفحه
  مربع

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  LTPO OLED Always-On Retina display with Force Touch
 • اندازه صفحه نمایش
  1.78 اینچ
 • رزولوشن صفحه ی نمایش
  448×368

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  WatchOS

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  Super AMOLED
 • اندازه صفحه نمایش
  1.2 اینچ
 • رزولوشن صفحه ی نمایش
  360 × 360

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  تایزن

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , رسمی , روزمره
 • وزن
  25 گرم
 • فرم صفحه
  گرد
 • جنس شیشه
  گوریلا گلس 3
 • جنس بدنه
  آلومینیوم

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  OLED
 • اندازه صفحه نمایش
  1.1 اینچ

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  تایزن
 • توضیحات سازگاری
  Android 5.0 یا بالاتر

ساعت هوشمند مدل SX16

ساعت هوشمند مدل SX16 حساسیت های ویژه ای جهت رقابت با محصولات مشابه بکار رفته که از جمله آن ها می توان به حسگر شمارش ضربان قلب آن اشاره نمود. از  قابلیت های دیگر این ساعت می توان به قابلیت پایش خواب ، نمایش اعلانات شبکه های اجنماعی ، نمایش زمان ، نماشی کالری سوزانده شده ، حالات مختلف ورزشی و بسیاری از قابلیت های دیگر که زندگی شما را هوشمند می سازد، اشاره کرد.

از  قابلیت های خاص دیگر این مدل می توان به باتری قدرتمند لیتیوم پلیمری 170 میلی آمپری آن اشاره نمود که تنها با یکبار شارز کامل آنمی توانید از آن به مدت 8 روز بدون نیاز به شارژ مجدد استفاده نمود. sx16 یک کپی با کیفیت از اپل واچ است که دارای بند قابل تعویض و مقاومت آن در برابر آب و گرد و غبار اشاره کرد.

ساعت هوشمند سامسونگ مدل Galaxy Watch Active2 40mm

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , روزمره
 • ابعاد قاب
  40*40*10.9 میلی‌متر
 • قطر قاب
  10.9 میلی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • فرم صفحه
  گرد

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  Super AMOLED
 • اندازه صفحه نمایش
  1.2 اینچ

 

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  تایزن

 

ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH GT 2 LTN-B19 46 mm

ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH GT 2 LTN-B19 46 mm  از زیر مجموعه های کمپانی هوآوی می باشد که با صفحه‌نمایش 1.39اینچی روانه بازار شده است.این مدل در سال 2019 معرفی و به بازار عرضه شده و دارای سیستم عامل Huawei wearable platform است.جنس بدنه این محصول از سرامیک ساخته شده است و فریمی از جنس آلومینیوم دارد.

از قابلیتهای ساعت هوشمند هوآوی مدل WATCH GT 2 LTN-B19 46 mm می توان به GPS داخلی، بهره‌مندی از طیف کامل سنسورهایی از جمله سنسور ضربان قلب، سنجش نور محیط، ژیروسکوپ، قطب‌نما و فشارسنج اشاره کرد. صفحه نمایش 1.39 اینچی ساعت هم از نوع OLED است که دارای تراکم پیکسلی 326 پیکسل می باشد.

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi band 3 new package 2019

مشخصات کلی

 • برند
  شیائومی
 • ابعاد
  17.9x 46.9 x 12 میلی‌متر
 • نوع کاربرد
  روزمره , ورزشی
 • صفحه نمایش
  دارد
 • فرم صفحه
  بیضی
 • جنس بند
  سیلیکون

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش لمسی
  دارد
 • نوع صفحه نمایش
  OLED
 • اندازه صفحه نمایش
  0.78 اینچ
 • تراکم پیکسلی صفحه نمایش
  193 پیکسل بر اینچ

مشخصات فنی

 • GPS
  ندارد
 • سازگاری با
  سیستم عامل های اندروید و IOS
 • مقاوم در برابر
  آب , گرد و غبار
 • حسگرها
  شمارشگر ضربان قلب
 • اتصالات
  Bluetooth

ساعت هوشمند آنر مدل Huawei honor band 4

ساعت هوشمند آنر مدل Huawei honor band 4 دارای صفحه رنگی تمام لمسی و نمایشگر AMOLED و طراحی بدنه از جنس شیشه 2.5D ضد خط و خش با مقاومت در برابر شوک و ضربه بالا به حالت edge معرفی شد. از قابلیت های ویژه ی ساعت هوشمند آنر مدل Huawei honor band 4  میتوان به تکنولوژی پیشرفته Truesleep 2.0 اشاره نمود. هانر بند 4 از فناوری CPC جهت به نمایش کشیدن الگوریتم خواب شما استفاده میکند. این نمایش شامل خواب عمیق شما و آنالیز الگوریتم خواب شما میشود.

این مدل دارای قابلیت ضد آب بودن تا عمق 50 متری می باشد. این مدل دارای سنسور حرارتی مادون قرمز،سیستم تشخیص حرکتی 6 محوری و نمایشگر ضربان قلبیPPG میباشد این مدل از زبان فارسی پشتیبانی می کند.از قابلیت جدید این مدل می توان به قابلیت تبدیل آن به ریموتی برای عکس برداری اشاره کرد که این ویژگی فقط برای دارندگان گوشی های هوآوی امکان پذیر میباشد. این مدل دارای باتری لیتیوم پلیمری با ظرفیت100 میلی آمپر ساعت و کارکرد بین 14 تا 17 روز میباشد.

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 4 Global version به همراه محافظ صفحه نمایش

مشخصات کلی

 • برند
  شیائومی
 • نوع کاربرد
  روزمره , ورزشی
 • صفحه نمایش
  دارد
 • فرم صفحه
  بیضی
 • جنس بند
  سیلیکون
 • نوع قفل بند
  سگکی ساده

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش لمسی
  دارد
 • نوع صفحه نمایش
  AmoLED
 • اندازه صفحه نمایش
  0.95 اینچ
 • رزولوشن صفحه نمایش
  120×240

مشخصات فنی

 • GPS
  ندارد
 • حسگرها
  شمارشگر ضربان قلب , شتاب‌سنج , ژیروسکوپ
 • قابلیت‌ها
  اعلان تماس‌ها و پیامک‌های دریافتی , اعلان‌های شبکه‌های اجتماعی , نمایش پیام‌های متنی , امکان پاسخ به پیام‌های متنی , مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی , پاسخ یا رد تماس دریافتی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری

ساعت هوشمند اپل واچ سری 5 مدل 40mm Aluminum Case With Sport Band

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , رسمی , روزمره
 • ابعاد قاب
  40x34x10.7 میلی‌متر
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • فرم صفحه
  مربع

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  LTPO OLED Always-On Retina display with Force Touch
 • اندازه صفحه نمایش
  1.57 اینچ

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  WatchOS

ساعت هوشمند آنر مدل MagicWatch 2 46 mm

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , رسمی , روزمره
 • ابعاد قاب
  45.9 × 45.9 میلی‌متر
 • قطر قاب
  10.7 میلی‌متر
 • وزن
  41 گرم
 • فرم صفحه
  گرد

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  OLED
 • اندازه صفحه نمایش
  1.39 اینچ

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • توضیحات سازگاری
  سازگار با اندروید ۴.۴ و آی‌او‌اس ۹ به بالا

ساعت هوشمند اپل واچ 3 مدل 42mm Space Aluminum Case with Sport Band

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , روزمره
 • ابعاد قاب
  11.4 × 36.4 × 42.5 میلی‌متر
 • عرض قاب
  36.4 میلی متر
 • فرم صفحه
  مستطیل
 • جنس شیشه
  Ion-X Glass

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  OLED Retina display with Force Touch (2x Brighter: 1000 nits)
 • اندازه صفحه نمایش
  1.65 اینچ

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  WatchOS

ساعت هوشمند مدل X8

ساعت هوشمند مدل X8 دارای طراحی زیبا و کیفیت قابل قبولی می باشد. این مدل دارای تقویم، ماشین حساب،آلارم، قابلیت ضبط صدا،طراحی متفاوت با بند فلزی مقاوم، صفحه نمایش با کیفیت مطلوب و تاچ حساس، دوربین 0.3 مگاپیکسلی، قابلیت نصب کارت حافظه و سیم کارت، ذخیره کردن مخاطبین، Anti Lost ، File Manage می باشد. کنترل موسیقی، دریافت نوتیفیکشن‌های پیامک و تماس از طریق سینک ساعت و گوشی با استفاده از نرم افزار امکان پذیر است.

ساعت هوشمند امیزفیت مدل Bip Lite

ساعت هوشمند امیزفیت مدل Bip Lite دارای صفحه مربعی شکل می باشد. این مدل نسبت به آب مقاوم است.این مدل هم به گوشی‌های اندروید هم آیفون متصل می‌شود. از ویژگی‌های این ساعت می توان به وزن بسیار کم،قابلیت شمارش ضربان قلب،مانیتورینگ خواب، قابلیت نمایش پیام‌ها و تماس‌ها اشاره کرد.باتری این ساعت قابلیت نگهداری شارژ تا 45 روز در حالت استفاده عادی را دارد.

مچ بند هوشمند مدل M4

مچ بند هوشمند مدل M4 دارای صفحه رنگی و قابلیت روشن شدن صفحه نمایش هنگام چرخاندن دست می باشد. با نصب کردن اپلیکیشن HryFine بر روی دستگاه خود میتوانید از طریق بلوتوث مچ بند را با گوشیتان ست کنید و میزان کالری مصرف شده ، پایش خواب ، اعلانات تماس ها و شبکه های مجازی را مشاهده کنید . بند این محصول از جنس سیلیکون و ضد حساسیت بوده و همچنین قابلیت تعویض می باشد.

مچ بند هوشمند مدل M4 دارای نمایشگر 0.96 اینچی رنگی است. این مدل برای استفاده‌های روزانه و عادی مانند نمایش ساعت و استفاده‌های ورزشی مناسب است. همچنین این مدل می‌تواند ضربان قلبتان را اندازه‌گیری کند  .

ساعت هوشمند اپل سری 3 جی پی اس مدل 38mm Aluminium Case with Sport Band

مشخصات ظاهری

 • مناسب برای
  آقایان و خانم‌ها
 • نوع کاربری
  ورزشی , رسمی , روزمره
 • ابعاد قاب
  11.4 × 33.3 × 38.6 میلی‌متر
 • عرض قاب
  33.3 میلی متر
 • وزن
  26.7 گرم
 • فرم صفحه
  مستطیل

مشخصات صفحه نمایش

 • صفحه نمایش رنگی
  بله
 • صفحه نمایش لمسی
  بله
 • نوع صفحه نمایش اصلی
  OLED Retina display with Force Touch (2x Brighter: 1000 nits)
 • اندازه صفحه نمایش
  1.3 اینچ

مشخصات فنی

 • قابلیت نصب سیم کارت
  ندارد
 • امکان ریجستر شدن سیم‌کارت
  ندارد
 • GPS
  دارد
 • سیستم عامل
  WatchOS

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3 به همراه محافظ صفحه نانو بوف

مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3 دارای صفحه نمایش لمسی OLED با ابعاد 0.78 اینچ است. این مدل علاوه بر توانایی خواندن پیام ها و پاسخ به تماس ها، می تواند به شما در مورد پیش بینی آب و هوا نیز اطلاع رسانی کند، که یک زنگ هشدار دارد که می تواند با استفاده از صفحه لمسی خاموش شود.مچ بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3 دارای سنسور ضربان قلب، گام شمار و یادآوری فعالیت بدنی است.

 

ساعت هوشمند آنر مدل Huawei honor magic

ساعت هوشمند آنر مدل Huawei honor magic دارای صفحه نمایش گرد امولد و قاب تمام آلمینومی و بند ترکیبی چرم و  ضد حساسیت سیلیکونی می باشد. یکی از ویژگی های منحصربفرد این مدل ضد آب بودن تا عمق 50 متر می باشد که داراری سنسور ضربان قلب و فشارخون است. باتری ساعت بسیار کم مصرف بوده و تا دو هفته نگران شارژ مجدد ساعت نخواهید بود.

همچنین ساعت هوشمند آنر مدل Huawei honor magic دارای ویژگی سنجش میزان خستگی، پشتیبانی از حالت های ورزشی مختلف در بیش از 6 رشته ورزشی هوازی می باشد.

مچ بند هوشمند آنر مدل band 5

مچ بند هوشمند آنر مدل band 5 دارای یک صفحه نمایش 0.95 اینچی OLED با رزولوشن 120 × 240 پیکسل می باشد. ابعاد این مچ بند هوشمند برابر با 43 × 17.2 × 11.5 میلیمتر می باشد و تنها 22.7 گرم وزن دارد. این مچ بند هوشمند با تمام دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید نسخه 4.4 و iOS نسخه 9.0 و بالاتر سازگار است. این مچ بند هوشمند از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.  مچ بند هوشمند آنر مدل band 5 دارای سنسور های ضربان قلب با دقتی بیش از 94 درصد،شتاب سنج 6 محوره، گام شمار، پایش خواب و مادون قرمز می باشد.

  با نصب برنامه Huawei health روی گوشی خود می توانید از تعداد قدم های برداشته شده، میزان کالری مصرف شده و همچنین وضعیت خواب خود آگاه شوید. این مدل میتواند تا عمق 50 متری در آب شناور بماند. باتری  این مچ بند هوشمند از نوع لیتیوم پلیمیری بوده و ظرفیت آن برابر با 100 میلی آمپر ساعت می باشد. این باتری با یک بار شارژ کامل تا 20 روز در حالت استندبای و 14 روز درحالت استفاده استاندارد شارژدهی داشته باشد.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه