قیمت 30 مدل بهترین ساعت مردانه دنیل ولینگتون [با کیفیت] + خرید

 • 6 تیر 1399
 • 0 نظر
 • admin

اگر به دنبال بهترین ساعت مچی مردانه دنیل ولینگتون شیک و فوقالعاده با کیفیت می گردین با ما در دامه ی این مطلب همراه باشید.

احتمالا که شما در مورد دانیل ولینگتون قبلا شنیده اید. شاید شما حتی آنها را در مقایسه با سایر مارک های ساعت مچی که از صدها سال قبل در صنعت ساعت سازی بوده اند ، بهتر می شناسید.برندهایی مانند بولوا یا اینویکتا که از اواخر دهه 1800 مشغول به کار هستند. اگر جوابتون بله هست ، نگران نباشید. این تقصیر شما نیست ، فقط ثابت می کند که استراتژی بازاریابی برند دنیل ولینگتون چقدر موفق بوده است.. در هر صورت این سوال وجود دارد که آیا محبوبیت دنیل ولینگتون با کیفیت ساعت هایی که تولید می کنند برابر است؟ آیا ساعت های این مدل نسبت به قیمتشان می ارزند؟ یا حتی ، آیا آنها ارزش خرید دارند؟ بنابراین ما این برند را بطور موشکافانه بررسی خواهیم کرد.

پیشنهاد:
خرید 30 مدل بهترین ساعت هوشمند مدرن + قیمت

تاریخچه ساعت های دنیل ولینگتون

موسس آن :فیلیپ تایساندر

دنیل ولینگتون یک برند نسبتاً جدید در صنعت ساعت سازی است. فیلیپ تایساندر ، در اواخر دهه بیست ، کار خود در این شرکت را در سال 2011 تنها با 15،000.00 دلار از جیب خود شروع کرد.

یک مواجهه ی الهام بخش

مثل سایر مردان سوئدی که می خواهند خود و جهان را کشف کنند ، تایساندر رویای اصلی را دنبال کرد و در سال 2006 به استرالیا سفر کرد. که گفته می شود که در طول سفر مذکور ، وی با یک مسافر همکار خود به نام دانیل ولینگتون ملاقات کرد.

دنیل ولینگتون یک انگلیسی شیک پوش بود که یک ساعت رولکس با بند کلاسیک ناتو در دست داشت.

تایساندر برخوردهای دیگری با ولینگتون در ملبورن و کنز داشت. گفته می شود سبک بی عیب و نقص این آقا ، الهام بخش ساعتهای دانیل ولینگتون است. با این وجود ، تایساندر تحصیلات خود را در زمینه تجارت در دانشگاه ادامه داد. بعد از فارغ التحصیلی او شروع به کار روی نام تجاری ساعت خود کرد.

شروع  شرکت دنیل ولینگتون

فیلیپ تایساندر از طریق تجارت آنلاین خود به نام طراحی نپتون به مدت پنج سال در صنعت ساعت سازی کار کرد. او با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان اصلی ترین استراتژی و تبلیغات آنلاین ، توانست نام تجاری دانیل ولینگتون را رشد دهد. بدنیال ساعت های مینیمالیستی که قبل از سال 2006 دیده بود، ساعتهای ساده و مینیمالیستی را برای تجارت خود طراحی کرد.

موفقیت و پیشرفت

این شرکت،رسما اولین یاعت خودرا در سال 2011 به فروش رساند.ای روند با سرعت بیشتری در سال 2014 ادامه داشت، این برند بیش از یک میلیون ساعت فروش داشته و 70 میلیون دلار درآمد داشته است.فیلیپ تاسلر با کسب سودهای کلان ، یک پنت هاوس 418 متر مربع را در بالای ایستگاه مرکزی استکهلم با 12.8 میلیون دلار خریداری کرد. در آن زمان ، گران ترین آپارتمان استکهلم در سال 2015 بود. تا فوریه سال 2017 ، این مارک  به عنوان سریعترین شرکت در رشد در اروپا شناخته شد. این شرکت در سال 2016، 230 میلیون دلار درآمد و 111.5 میلیون دلار سود کسب کرده است. این شرکت سوئدی از رشد سه ساله 4.695٪ خبر داده است. به دلیل استراتژی دیجیتالی خود در شبکه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، پیوسته در حال موفقیت است.

شک در داستان فیلیپ تایساندر

داستان بالا در مورد چگونگی الهام گرفتن فیلیپ تایساندر از یک انگلیسی واقعی با نام دنیل ولینگتون، تاریخچه منتشر شده از این برند است. با این حال ، همه مردم اعتقاد ندارند که این داستان واقعیت دارد. در عوض ، برخی از تئوری ها وجود دارد که ابتدا این برند ساخته شده است ، و پس از آن یک داستان جالب برای آن ساخته شده است.یکی از دلایل شک در این داستان این است که چرا تا کنون با توجه به محبوبیت این برند یک انگلیسی پیدا نشده است که  خود را به عنوان دانیل ولینگتون در داستان معرفی کند.علاوه بر این ، اگر ولینگتون برای تایساندر چنین الهام بخش بود ، پس چرا در موارد دیگری که او را ملاقات می کرد چرا به او نزدیک نشده است؟

به طور معمول ، شما ازدیدن شخصی که الهام بخش شماست ، بسیار هیجان زده می شوید. یا اینکه در مورد آن شخص اطلاعات بیشتری کسب می کنید یا فقط از او تشکر کنید که الهام بخش زندگی شما است. بدیهی است چنین مکالمه ای رخ نداد و ولینگتون حتی پس از برخوردهای مختلف ، غریبه مانده است.

در مقاله ای از Business Insider ، حتی از فیلیپ تایسندر نیز نقل شده است كه می گوید:

بخشی از من آرزو می کند با دانیل ولینگتون تماس بگیرم و توضیح دهم که چه اتفاقی افتاده است ، اما در همان زمان ، من می خواهم بگذارم خرس خواب دروغ بگوید. اگر منبع الهام بخش من باید یک روز در دفتر من باشد ، گمان می کنم که باید زیر میز کار خود پنهان شوم. “

به همین دلیل برخی از منتقدین فکر می کنند که بنیانگذار فقط به یک نام تجاری مناسب و یک داستان جالب فکر می کند که با طراحی ساعت ها مطابقت داشته باشد. اگر اینگونه باشد ، پس ازاول تایساندر یک برنامه ی بازاریابی با مهارت ساخته شده برای بازاریابی داشته است.

ساعت های دنیل ولینگتون کجا ساخته می شوند؟

این برند دفتر مرکزی خود را در استکهلم مرکزی در سوئد تأسیس کرده است. همچنین جایی است که طراحی ساعتها در آنجا انجام می شود. این ساعتها از یک حرکت کوارتز ساخته شده توسط میوتا ، یک شرکت ژاپنی استفاده می کنند. این ساعت ها سپس در چین تولید و مونتاژ می شوند.

اعتبار ساعت های دنیل ولینگتون

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

حتی با گذشت کمتر از یک دهه از شروع ساعت سازی کمپانی دانیل ولینگتون، این شرکت توانسته است موفقیت و محبوبیتی کسب کند  که سایر مارک ها هنوز هم در تلاش یرای رسیدن به آن هستند. کلید اصلی موفقیت آنها: بازاریابی در رسانه های اجتماعی ، مهمترین آنها اینستاگرام آنها و دنبال شدن آن ها توسط چندین میلیون نفر است.برخلاف سایر مارک های ساعت ،این برند تبلیغات سنتی ندارد. استفاده از #danielwellington به طور خودکار شما را در باشگاه طرفداران قرار می دهد که طرفداران مشتاق “عکس های مچ دست” را ارسال کرده و آنها را با جهان به اشتراک می گذارند.

جالب است که ، آنها حتی برای به دست آوردن یک عکس عالی ، مجبور نیستند هزینه این افراد را بپردازند یا هزینه زیادی را خرج کنند. با تولید فیلترهای دوربین ، زاویه مناسب و نورپردازی ، حتی عکس افراد معمولی فوراً به پستهای تبلیغاتی تبدیل می شود.با این وجود ، آنها هنوز مبلغی را برای مدل های حرفه ای برای تبلیغات برند صرف می کنند. آنها همچنین تبلیغ کنندگان رسانه های مشهور ، افراد مشهور و تأیید کنندگان را برای تبلیغ این برند استخدام می کنند. یا بعضی اوقات ، شرکت فقط به آنها ساعت مچی می دهد.با این حال ، گفته می شود که بیشتر محبوبیت دنیل ولینگتون توسط مردم عادی در میان این مارک در دنیا به اشتراک گذاشته شده است.

طراحی ساده و کلاسیک

حتی از دور ، تشخیص یک ساعت دنیل ولینگتون بسیار آسان است. بند ناتو یا چرمی که با طراحی مینیمالیستی و کلاسیک از چهره ساعت مچی همراه است. این بندها قابل تعویض هستند! بنابراین در واقع می توانید بند های بیشتری خریداری کنید و به نظر می رسد که هر روز یک ساعت جدید دارید.این ترکیب رسمی و کژوال( راحت و بی زحمت برای پوشیدن) در یک ساعت که با قیمت نسبتاً مناسب عرضه می شود یکی دیگر از عوامل اصلی محبوبیت این برند است. این یک ضربه فوری به ویژه برای متخصصان جوان و هیپرست ها یا نسلی است که گفته می شود در فیس بوک و آیفون ها رشد می کنند.

دنیل ولینگتون با استفاده از پیچ و تاب توانست از یک کلاسیک استفاده کند.با این حال ،برای کلکسیونرها و علاقه مندان به ساعت، طراحی این برند واقعاً جذاب نیستند. زیرا آنها آن را بی نظیر نمی بینند.

ارزش آن نسبت به قیمت آن (مقرون به صرفه بودن آن)

بسیاری ساعت های دنیل ولینگتون را بسیار مقرون به صرفه می دانند.با این حال ، گردآورندگان ، علاقه مندان و حتی برخی از مشتریان عادی مخالفند. همانطور که در بالا گفته شد ، جنبش کوارتز در ژاپن ساخته می شود در حالی که این ساعت در چین مونتاژ می شود. در عمل ، تایساندر با وجود رشد شرکت خود ، روش ساعت سازی خود را تغییر نداد. همچنین مشاهده شد که حتی مواد استفاده شده قیمت ساعتهای این شرکت را توجیه نمی کنند. ساعت ها نازک و به سختی ضد آب هستند. در ضمن ، تاج کوچک و شکننده است بنابراین تعیین زمان به آسانی که باید باشد نیست.

با گفتن این موارد ، معمولاً ساعتهای این کمپانی بسیار گران قیمت تلقی می شوند.برخی از مشتریان فکر می کنند که این برند تصمیم می گیرد تا بیشتر صرف تحقیق و توسعه خود برای بازاریابی کند. برخی دیگر بر این باورند که شما واقعا برای ساعت مچی نمی پردازید بلکه فقط برای نام تجاری دنیل ولینگتون هزینه می کنید.برای همین محدوده قیمت ، شما می توانید، اسکاگن،سوآچ،کاسیو،تایمکس،سیکو یا سیتی زن  را خریداری کنید.

ساعت های دنیل ولینگتون

شاید تعجب کنید که دانیل ولینگتون به عنوان یک برند واقعاً از اعتبار خاصی برخوردار نیست ، شاید با توجه به محبوبیت آن در رسانه های اجتماعی انتظار داشته باشید. بسیاری از طرفداران جدی ساعت نسبت به برند DW بمنتقد هستند و برخی از منتقدان ساعت مچی به مردم هشدار می دهند حتی آن را به عنوان یک “نام تجاری واقعی ساعت” در نظر نگیرند.یكی از بزرگترین شكایتها عدم وجود تاریخ كوچك ماركها است.برخلاف سیتیزن یا سیکو که سابقه ساخت ساعتهای با کیفیت را دارند ، بسیاری از دانیل ولینگتون را فقط لوازم جانبی مد با کمی ارزش به عنوان یک ساعت می دانند. شکایت دیگر این است که این ساعت ها با حرکات کوارتز کم مصرف ژاپنی ساخته شده اند.

باید توجه داشته باشیم که این اعتراضات منحصر به این برند نیست. بسیاری از همین انتقادها به مارک های ساعت های مد دیگر مانند مایکل کرز ،گس و امپوریو آرمانی نیز دارند.خریداران جدی ساعت به شما خواهند گفت که از  خریدن این مارک ها خودداری کنید.

آنها اشاره خواهند کرد که بسیاری از مارک های معتبر دیگر با ساعت های معتبرتر در یک بازه قیمتی مشابه وجود دارند که بسیار بهتر از دانیل ولینگتون هستند. که از آن ها اورینت ، سیتی زن و سیکو به ذهن می آیند.تیسوت ، یک برند سوئیسی که از سال 1853 مشغول ساخت ساعت مچی است ، در یک بازه قیمتی مشابه ، اما با داشتن یک حرکت سوئیسی با کیفیت بسیار بالاتر از رقیب است.با این وجود ، نباید این واقعیت را رد کرد که ساعت های دنیل ولینگتون هنوز هم بسیار خوب می فروشند و افراد زیادی به آنها نظرات مثبتی دارند. استدلال بسیاری در مورد شکایات ذکر شده در بالا این است که همه افراد یک “حلقه ساعت” نیستند که در واقع حتی تاریخچه ساعت سازی را نیز ارزیابی می کنند.

بسیاری از مصرف کنندگان خوشحال هستند که از یک ساعت مقرون به صرفه با یک طراحی شیک برخوردار هستند و لزوماً به پیچیدگی های حرکات اهمیت نمی دهند و یا نیاز به قدردانی از یک ساعت مچی بیش از گفتن زمان و این واقعیت که آنها دوست دارند روشی که به نظر می رسد هستند.

آیا ساعت های دنیل ولینگتون ارزش خریدن دارند؟

با گفتن همه اینها ، شاید این سؤال باقی مانده در ذهن شما باشد. اینکه این ساعت ارزش خرید داشته باشد یا نه ، تا حد زیادی به شما بستگی دارد.

اگر خونسرد و مد روز هستید

اگر شما فردی هستید که همیشه با آخرین روند مد به روز می شوید ، بله. یک ساعت مچی دانیل ولینگتون مطمئناً لباس جذاب شما را کامل می کند. شما همچنین باید اعتراف کنید ، اسنفاده ازساعت شبیه به سلبریتی محبوب شما باعث می شود احساس دستاورد و حتی کمی محبوبیت به شما دست دهد.برای بهتر شدن آن ، عکس مچ دست شما نیز مطابق با  افراد تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و افراد مشهور دیده می شود. این به طور خودکار باعث می شود احساس کنید که شما نیز یک تأییدکننده محبوب ساعت هستید. فقط فراموش نکنید که #danielwellington را در پست خود بگنجانید.این ساعت بسیار عالی به نظر می رسد. ساده ، مینیمالیستی و ظریف است.

با این حال ، اگر بندهای ناتو را هم قرار دهید ، می تواند یک ساعت معمولی باشد.این می تواند زمان شما را به راحتی نشان دهد بدون اینکه تلفن هوشمند خود را بررسی کنید ، بنابراین اساساً کار را انجام می دهد. اگر این تنها چیزی است که شما از یک ساعت نیاز دارید ، پس دانیل ولینگتون به اندازه کافی خوب است.

اگر شما مینیمالیستی(ساده گرا) هستید که دارای ویژگی های خاصی نیز هست

اگر به دنبال چیزی بیش از یک کالای مد هستید ، دنیل ولینگتون برای شما مناسب نیست.ممکن است بخواهید اسکاگن را در نظر بگیرید. تقریباً در همان محدوده قیمت ، شما می توانید ظاهر مینیمالیستی دنیل ولینگتون ها را داشته باشید اما با داشتن مجموعه ای بهتر از ویژگی ها و مواد با سبک و طراحی مینیمالیستی که از یک برند ساعت دانمارکی انتظار دارید. اکثر ساعتهای اسکاگن تیتانیوم هستند ، بنابراین بسیار سبک و شیک هستند. اسکاگن همچنین دارای قابلیت هایی است که دارای ویژگی هایی مانند نمایشگرهای زیر چشم ، کرونوگرافی و حتی زمان جهانی است.

اگر در شروع جمع آوری کلکسیون ساعت هستید

بدون شک که به ساعت دنیل ولینگتون نه خواهید گفت. احتمالاً این واقعیت که از حرکت کوارتز از ژاپن استفاده می کند ، در حال حاضر برای شما ناامید کننده است. به طور معمول ، شما از برند هایی که حرکت مکانیکی دارند ، حمایت می کنید شما تحسین می کنید که چگونه چرخ دنده های ریز و درشت در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا زمان دقیق را به شما نشان دهند.به همین ترتیب ، ممکن است شما  یک ساعت امگای وینتیج(قدیمی درای ارزش و اعتیار مانند عتیقه) را انتخاب کنید. یا مارک های ساعت مچی ورودی سوئیس مانند همیلتون ، اوریس یا تیسوت را انتخاب می کنید.

صحبت از ساعتهای مد سوئیسی شد که می توانید نگاهی به Swatch بیندازید ، با مدلهای منحصر به فرد و شیک و ساخت سوئیس که  دنیل ولینگتون را با کیفیت خود شکست می دهند. که نسخه های محدود آن انتخاب خوبی برای کلکسیونر ها می باشد.

ساعت های دنیل ولینگتون را از کجا بخریم؟

اگر مدل های ساعت مردانه دنیل ولینگتون برای شما جذاب است و شما این نوع ساعت را برای خرید انتخاب کرده باشید قطعا به دنبال این هستید که از کدام فروشگاه باید آن را تهییه کنید. بطور کلی دو نوع روش برای خرید برای شما وجو دارد. روش های آنلاین و آفلاین. اگر می خواهید از روش آنلاین کالای خود را خریداری نمایید پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه های آنلاین معتیری مانند دیجیکالا می باشد. این شرکت ها به دلیل بزرگی و پشتوانه ی قوی مالی که دارند می توانند انتخاب مورد اعتماد و ایده آلی برای شما محسوب شوند. اگر قصد خرید از فروشگاه های آفلاین را دارید باید با پرس و جو و جست و جوی مغازه های معتبر از دوستان و آشنایان خود انتخاب مناسبی داشته یاشید.

سخن آخر

سایت menswatches  راهنمای خرید ساعت مچی می باشد. ما در این سایت بهترین پیشنهاد های ساعت موجود در سایت دیجی کالا را جمع آوری کرده ایم. امیدواریم با توجه به توضیحات بالا و همچنین توجه به بودجه و سلیقه ی شخصی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

لیست محصولات منتخب

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100020

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100020 جز ساعت های مطرح صنعت ساعت‌سازی می باشد که دارای  سادگی و جذابیت بالایی است. این مدل یکی از مدل‌های جذاب زیرمجموعه ی کلاسیک از این برند است که دارای طراحی یونیک و ترکیب رنگ ساده و در عین حال جذاب آن  توانسته نظر ها را به خود جلب کند.

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100020 دارای قاب 40 میلی‌متری است که بیشتر مناسب استفاده‌ی آقایان خواهد بود. این ساعت دارای قابی گرد شکل می باشد که در می شود از آن کارهای روزمره و هم رسمی استفاده کرد.

 

 

 

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100089

ساعت مچی دنیل ولینگتون مدل 1122DW دارای قابی نقره‌ای و ساده و همچنین بند و عقربه‌هایی زیبا بهره می‌باشد. این مدل ، دارای قابی با قطر 38 میلی‌متر و صفحه‌ای سفید رنگ بوده، و مناسب استفاده‌ی آقایان است. ضخامت بسیار کم این مدل ، آن را از دیگر ساعت‌های کلاسیک متمایز ساخته و زیبایی قابل‌توجهی به آن داده است. موتور این ساعت کوارتز بوده و با باتری کار می‌کند.

بند این مدل نیز از جنس چرم و رنگ آن نیز قهوه‌ای تیره است . بدنه نقره‌ای ساعت مچی دنیل ولینگتون مدل 1122DW  از جنس استیل ضدزنگ ساخته‌شده و دارای قابلیت مقاومت در برابر آب بدنه می باشد.

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100021

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW001000148

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل
 • توضیحات جنس بدنه
  استیل با آبکاری کیفیت عالی

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 00100124

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100125

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100017

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100017 یکی از شیک‌‌ترین انواع ساعت از زیر مجموعه برای آقایان است که دارای بند سه‌رنگ و پارچه‌ای و قابی کلاسیک می باشد. قاب این مدل از جنس استیل و دارای قطر 40 میلی‌متر می باشد که بیشتر مناسب استفاده‌ی آقایان است. موتور ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100017 ژاپنی می باشد.

 

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل CLASSIC BAYSWATER

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • ضخامت بدنه
  6 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 00100133

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100148

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100148 جز ساعت‌های کلاسیک و صفحه‌ای مشکی مردانه است که دارای بندی راحت و پارچه‌ای از نوع NATO  می باشد. این ساعت قابی 40 میلی‌متری دارد بند مشکی و پارچه‌ای ساعت با قفلی از نوع سگکی ساده و یک پل فلزی با رنگ نقره‌ای که نشان دنیل ولینگتون هم روی آن حک شده همراه است.

بند این مدل 20 میلی‌متر عرض دارد و با انواع دیگر بندهای این شرکت با این اندازه یا حتی بندهای استاندارد و هم‌اندازه‌ی دیگر قابل تعویض خواهد بود. این ساعت ز موتور کوارتز ژاپنی استفاده می کند.همچنین از ویژگی های این ساعت می توان به بدنه‌ی تمام استیل آن،  خاصیت مقاومت در برابر آب تا فشار 3 بار یا 30 متر می توان نام برد.

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100305

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  36 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100109

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100109 دارای بدنه‌ای از جنس استیل است. این مدل دارای صفحه‌ای کلاسیک است و بند آن نیز چرمی است. ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100109 40 دارای قابی به فطر 40میلی‌متر است که بیشتر برای آقایان مناسب استفاده خواهد بود. ضخامت  قاب این مدل نیز حدودا 6 میلی‌متر می باشد.

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 100003

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • عرض قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100137

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  چرم

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100088

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100088 یکی از شیک‌ترین ساعت‌های کلاسیک مردانه است . این ساعت دارای موتور کوارتز ژاپنی می باشد.این مدل دارای بند چرمی با طرح ساده است. قاب ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100088 ، صفحه‌ای کلاسیک دارد که دارای عقربه‌های آبی‌رنگ و قابلیتی کارآمدمی باشد. این مدل دارای مقاومت تا فشار سه بار یا سی متر در برابر آب می باشد.

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100011

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100018

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100086

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100086 دارای قاب طلایی‌رنگ و بند چرمی زیبایی است.  این مدل که با نام  داپر بریستول هم شناخته می‌شود دارای قاب 38 میلی‌متری و صفحه‌ای سفید و مناسب استفاده‌ی آقایان است.  موتور این ساعت از تکنولوژی کوارتز استفاده می کند و با باتری کار می‌کند.

بند این مدل هم از جنس چرم به رنگ قهوه‌ای تیره با طرح ساده است که به جذابیت آن می‌افزاید. قاب ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100086 دارای رنگ طلایی کم‌رنگ یا رزگلد و از جنس استیل ضدزنگ ساخته ‌شده است.

 

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100132

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100132 دارای بدنه‌ای استیل و ظریف، بند چرمی و طراحی مینیمال از مهم‌ترین مزایای این ساعت مردانه به حساب می آید. این مدل دارای قابی 40 میلی‌متری است. ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100132 دارای قابی به ضخامت 6 میلی‌متر می باشد. این مدل جز زیرمجموعه ی کلاسیک دسته بندی می شوند.بند آن هم از جنس چرم و دارای رنگ قهوه‌ای با بافتی نسبتا روشن است .

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 00100134

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100014

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل CLASSIC BAYSWATER

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل CLASSIC BAYSWATER از قابی کلاسیک با رنگ استیل و یک بند پارچه‌ای و راحت سرمه ای ساخته شده است. قطر قاب این مدل 40 میلی‌متر است که تقریبا برای همه‌ی آقایان انتخابی عالی محسوب می‌شود.بند ساعت هم یک قفل سگکی با یک پل فلزی به رنگ قاب یعنی استیل دارد. عرض بند 20 میلی‌متر است ودارای قابلیت تعویض با دیگر بندهای این برند یا بندهای استاندارد 20 میلی‌متری می باشد. این ساعت دارای موتور کوارتز ژاپنی می باشد.

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100110

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100131

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100009

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100009 طرحی کلاسیک و شیک دارد. این مدل با تکنولوژی کوارتز کار می‌کند. صفحه‌ی این مدل قطری 41 میلی‌لیتری دارد و دارای رنگ سفید می باشد. شیشه‌ی گرد ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100009 از جنس معدنی ساخته‌ شده است و مقاومت بالایی در برابر شکستن دارد. این شیشه به‌راحتی نمی‌شکند. بدنه‌ی این ساعت از استیل ضدزنگ ساخته شده است. این مدل دارای خاصیت ضدآبی تا عمق 30 متر در برابر نفوذ آب به بدنه و موتورش است.

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 100021

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100130

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 00100134

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  سفید
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه دنیل ولینگتون مدل 00100130

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی , اسپرت , لوکس , فشن
 • قطر قاب
  40 میلی‌متر
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  استیل

ساعت مچی عقربه ای مردانه دنیل ولینگتون مدل DW00100134

مشخصات کلی محصول

 • فرم قاب
  گرد
 • مورد استفاده
  روزمره
 • رنگ صفحه
  مشکی
 • جنس شیشه
  معدنی
 • جنس بدنه
  فلز
 • جنس بند
  چرم
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه